Головна причина, по якій в останній час геймери все частіше купують контент саме в PS Store, полягає в постійних знижки і розпродажі, які проводяться вже майже щомісяця. 21 лютого 2019 року, кращі ігри для ігрової консолі Sony PlayStation 4 почали тимчасово продавати зі знижками вище 70%, тобто можна закупитися дійсно якісний контент за максимально низькою ціною. Єдине, що для цього буде потрібно – банківська карта для оплати, а також швидкісний інтернет.

У розділі «Ігри до 650 гривень» пропонують купити з величезною знижкою такі хіти, як Project Cars, Tales of Berseria, Dark Souls III: Deluxe Edition, Injustice 2, This is The Police 2, Pillars of Eternity Complete Edition, а також безліч інших найменувань. У категорію «Ігри до 350 гривень» потрапили Dark Souls 2 Scholar of the First Sin, Yakuza Kiwami, Little Nightmares, Ruiner, Soma, Risen 3 і ряд інших ігор. Також з величезними знижками, розмір яких зазвичай перевищує 70%, можна купити багато інших хітів.

У список таких входять SoulCalibur VI, «Assassin’s Creed: Витоки», «Assassin’s Creed: Одіссея», Far Cry 5, The Crew 2, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, For Honor Complete Edition і The Division. Багато з цих ігор зі знижкою також доступні в різних спеціальних виданнях, що відрізняються від звичайних тим, що вони містять в собі додатковий цифровий контент. Спеціальна розпродаж кращих ігор для Sony PlayStation 4 буде проходити в магазині PS Store ще кілька днів, тому варто поспішити з покупками.

Також буде цікаво:   Google Maps додасть у свої карти велосипедні маршрути