Уже 23 вересня в Україні, Росії та країнах СНГ  почнуться продажі смартфонів iPhone 7 і iPhone 7 Plus, які Apple не так давно представила на вересневій презентації. Фанати яблука зможуть оформити попереднє замовлення на новинки 16 вересня на офіційному сайті інтернет-магазину Apple Store, а також у ключових партнерів.

Так як попит на iPhone 7 и iPhone 7 Plus вкрай великий, а кількість пристроїв обмежена, то обидва ці смартфона однозначно опиняться в дефіциті, тому деяким покупцям доведеться чекати додаткові 2-4 тижні, тобто отримати довгоочікувані «яблучні» флагмани вони зможуть тільки в наприкінці жовтня.

Щоб такого не сталося найкраще підстрахуватися. Зробити це досить просто, і дотримання цієї невеликої інструкції гарантує отримання iPhone 7 і iPhone 7 Plus з офіційного магазину Apple Store в перші дні продажів, тобто 23, 24 і 25 вересня 2016 року.

Як відомо, в першу чергу смартфони отримують ті хто оформили попереднє замовлення. Американський досвід довів, що покупці в буквальному сенсі розкупили всі модифікації iPhone 7 і iPhone 7 Plus за лічені хвилини. На щастя, в Україні та Росії такого попиту  не очікується, тому пара годин у покупців в запасі точно буде.

Отже, щоб гарантованого отримати iPhone 7 і iPhone 7 Plus в числі перших, досить 16 вересня рівно о 00:00  відкрити офіційний сайт Apple, а потім максимально оперативно оформити попереднє замовлення на один з цих телефонів. Найкраще вже зараз визначитися із забарвленням і об’ємом вбудованої пам’яті смартфона, а краще це зробити на сайті keddr.com, щоб у відповідальний момент не витрачати на це час.

При оформленні замовлення на iPhone 7 або iPhone 7 Plus з’явиться сторінка з вибором способу оплати: готівкою, банківською картою  або безготівковим платежем на сайті. Найкраще вибрати один з двох перших варіантів, так як в разі чого проблем з поверненням грошей буде відчутно менше, та й до отримання товару в свої руки від нього можна буде без будь-яких наслідків відмовитися.

Всім, хто встигне оформити попереднє замовлення на iPhone 7 і iPhone 7 Plus в перші години, доставити новинку повинні вже 23, 24 або 25 вересня.

Також буде цікаво:   5 порад тим, хто погано переносить спеку