Благодійний фонд «Голоси дітей» оголосив про підписання угоди з американським видавництвом HarperCollins Publishers. Згідно з угодою, HarperCollins отримає право публікувати та продавати англійською мовою книгу «Війна голосами дітей», видану фондом на першу річницю повномасштабної війни Росії проти України.

Книга містить близько сотні цитат дітей, які пережили жахіття війни, а також ілюстрації українських та іноземних художників. Автор ідеї книги – співзасновник фонду Азад Сафаров.

HarperCollins Publishers – одне з п’яти найкращих англомовних видавництв світу. За умовами угоди, видавництво отримує право на переклад книги всіма мовами світу, окрім російської та білоруської.

Переговори про передачу прав власності тривали понад шість місяців. «Під час презентації на Лондонському книжковому ярмарку у квітні 2023 року ми вперше отримали усний інтерес до видання цієї книги від HarperCollins. Незважаючи на різні технічні та бюрократичні труднощі, нам вдалося укласти цю угоду в січні 2024 року», – розповіла засновниця літературної агенції OVO Вікторія Ма.

Частину коштів від продажу книги буде спрямовано на психологічну допомогу українським дітям, які постраждали від війни. Орієнтовний старт продажів у США заплановано на 8 жовтня 2024 року.

Важливо:

  • Книга «Війна голосами дітей» буде перекладена англійською мовою та вийде у видавництві HarperCollins Publishers.
  • Частину коштів від продажу книги буде спрямовано на допомогу українським дітям, які постраждали від війни.
  • Книга вийде у США 8 жовтня 2024 року.

Також буде цікаво:   Лише один фільм претендує на висування на премію «Оскар» від України