Книга «Пекельний тиждень» – це прекрасний спосіб змінити життя та мотивувати себе на деякі зміни. Автор максимально чітко все описує. Читаючи книгу, хочеться дійсно самому пройти «тиждень випробувань» .

Ерік Бертран Ларссен – один з найпопулярніших мотиваційних спікерів Норвегії. Служив парашутистом в норвезькому спецназі, був у Афганістані і на Балканах, двічі пройшов курс молодого бійця з моторошною назвою «Пекельний тиждень». Його книги стали бестселерами і були перекладені на різні мови.

Ерік Ларссен дає безліч порад і мотиваційних цитат, які загартують читачів та змушують зробити перший крок і почати пропоновану у книзі програму. Пряма мова Ларссена зовсім не прикрашає «пекельний тиждень».

Варто зазначити, що програма дійсно добре проявляє себе на практиці. Ви можете прочитати це в попередній статті  на межі можливостей: мій «Пекельний тиждень». Перші сторінки у книзі містять  трохи «води». Також, відмічу, що Ерік Ларссен – відмінний тренер, який надихнув багатьох спортсменів і бізнесменів.

Книгу варто випробувати на практиці, не просто прочитати, а дійсно хоча б раз спробувати слідувати тому тижневого режиму, який в ній описано, відчути на собі той справжній «Hell Week».

Топ-10 цитат із книги «Пекельний тиждень. Сім днів на повну силу»,  Еріка Бертрана  Ларссена:

  1. «Поза зоною комфорту ви зможете швидше вчитися і вдосконалюватися».
  2. «Вихід є. У житті завжди є вихід. Якою б не була ситуація, обов’язково знайдеться дорога назовні, в обхід, наверх або наскрізь».
  3. «Маючи цілі, легше розставляти пріоритети – досить задати собі питання: наближає мене ця дія до мети? Якщо ні, можна викреслити завдання або відкласти її рішення».
  4. «Правда – ось на що ви можете покластися, навіть якщо вона гірка».
  5. «Люди думають, що вони повинні жити зі своїми недоліками».
  6. «Одні люди – оптимісти, інші – песимісти. Я вважаю, що у величезній мірі це питання вибору».
  7. «Пам’ятайте – життя одне. У вас є тільки одна можливість розкрити свій потенціал – і настане день, коли буде вже занадто пізно».
  8. «В цілому моя філософія проста: займатися спортом щодня. Крапка».
  9. «…ми самі вибираємо, що собі сказати, і це визначає ступінь нашої віри, наші емоції і дії».
  10. «Почуття відіграють важливу роль. Вони – наріжний камінь людського буття».

Також буде цікаво:   Британське видавництво Penguin Books випустило антологію українських авторів, присвячену війні