Компанія Kingrow випустила свій перший смартфон, який отримав екран на базі електронного чорнила, тобто E-ink. Ця новинка закликана вирішити проблему шкідливого впливу дисплеїв сучасних гаджетів на ваші очі.

Смартфон, який отримав назву Kingrow K1, оснащується 5,2-дюймовою панеллю з роздільною здатністю 1280×720 пікселів. Він доповнений підсвічуванням і антибліковим склом, що дозволяє читати тексти в будь-яких умовах.

Працює пристрій на модифікованій версії Android 8.1, яка доповнена особливим інтерфейсом, адаптованим під екран E-ink. Вільно користуватися Google Play і ставити все підряд на Kingrow K1 можна.

У користувачів буде доступ і до Facebook, і до Telegram, і до багатьох інших соціальних сервісів. А вже в жовтні розробники обіцяють додати на смартфон свій власний магазин адаптованих програм.

На старті ж Kingrow K1 можна буде використовувати для дзвінків, повідомлень, пошти, листування в месенджерах і перевірки стрічок новин в соціальних мережах. Для здійснення голосових викликів і отримання доступу до LTE-мереж в смартфоні передбачена підтримка двох SIM-карт.

За продуктивність відповідає процесор MediaTek з 2 ГБ оперативної пам’яті і 16 ГБ вбудованої пам’яті. Є слот під карти microSD і оснащений двома камерами: спереду і ззаду. Звичайно ж, фотографії будуть кольоровими, але на екрані Kingrow K1 ви зможете побачити тільки чорно-білий варіант.

Автономну роботу забезпечує акумулятор на 3 100 мА · год, якого вистачить на 20 годин безперервного голосового зв’язку або більш ніж на 400 годин роботи в режимі очікування. Підзарядка і підключення до ПК здійснюється через інтерфейс USB Type-C.

Смартфон зараз представлений на Indeigogo, де замовити його може будь-хто. Ціна – 299 доларів. Доставка здійснюється по всьому світу.

Також буде цікаво:   Google додала приховану можливість в усі смартфони на Android