Флагманська лінійка мобільних пристроїв Mi 9 від компанії Xiaomi здобула величезну популярність. Однак, інсайдерам вона більше не цікава, тому вони звернули свій погляд на Xiaomi Mi 10, який може отримати дуже незвичайний дизайн. Ентузіастам вже навіть вдалося створити концепти смартфона, який з’явиться тільки в наступному році.

На представлених зображеннях видно, що дисплей пристрою буде займати практично всю лицьову частину. При цьому два модуля фронтальної камери розмістили прямо по центру екрана, зробивши під них вирізи маленького розміру.

Але, найцікавіше в новому флагмані – це основна камера, яка отримає відразу чотири модулі. Звичайно, вже зараз є смартфони і з великою кількістю модулів, проте подібна компоновка поки не зустрічалася. Камери розташовані у верхній частині смартфона по краях.

Інсайдери також приписують Xiaomi Mi 10 найпотужніший процесор Snapdragon 865, який ще не випустили, а також не менше восьми гігабайт оперативної пам’яті. Звичайно, пристрій буде підтримувати бездротову зарядку і обзаведеться подекранним сканером для відбитків пальців. За попередніми даними, мінімальна вартість смартфона складе 550 доларів.

Джерело:topmob.org

Також буде цікаво:   Компанія Meizu запатентувала складаний смартфон