Apple уже представила iPhone 12 і iPhone 12 mini. Незважаючи на те, що вони підтвердили правдивість багатьох витоків, які передували їх запуску. Це перші iPhone з підтримкою 5G, перші iPhone з дисплеєм Ceramic Shield, перші iPhone в насиченим синім кольором, перші iPhone з настільки потужним процесором і перші iPhone, які представили не в прямому ефірі, а в записі. Що ж, познайомимося з ними докладніше.

Чим iPhone 12 відрізняється від iPhone 11

Як і передбачалося, Apple iPhone 12 Pro зберіг діагональ екрану iPhone 11, рівну 6,1 дюйма, але при цьому отримав перероблений дизайн. Нові iPhone отримали новий корпус з рубаними гранями по краях, що робить його схожим одночасно і на iPhone 5, і на iPhone X. Не сказати, що апарат став виглядати від цього унікальніше, скоріше, навпаки, але зате він став легше і трохи компактніше.

Екран. Більше ніяких IPS з HD-дозволом. У 2К20 нарешті умовно доступні iPhone отримали просунутий Super Retina XDR-дисплей, виконаний за технологією AMOLED. Це дало потужний приріст в щільності пікселів, яка тепер дорівнює 460 на дюйм. Кажуть, що з таким екраном особливо круто грати в Ligue of Legends, яку завезли на iOS. Але для цього, ми рекомендуємо купляти Apple iPhone 12 Pro 512gb graphite, так як прошка, набагато потужніша.

iPhone 12 mini, будучи найбільш компактним смартфоном в модельному ряду, не міг зберегти чиюсь діагональ. Тут діагональ екрану дорівнює 5,4 дюйма. Він, як і більш старша версія оснащується AMOLED-матрицею з ще більш високою щільністю пікселів, близькою до позначки в 500 точок на дюйм.

Розміри

  • iPhone 11 – 150,9 x 75,7 x 8.3, вага – 194 г.
  • iPhone 12 – 146.7 x 71.5 x 7.4, вага – 162 г.

Дисплей

  • iPhone 11 – Liquid Retina HD, 326 ppi, яскравість до 625 ніт.
  • iPhone 12 – Super Retina XSR, 460 ppi, яскравість до 1200 ніт.

Процесор

  • iPhone 11 – A13 Bionic.
  • iPhone 12 – A14 Bionic.

Офіційні характеристики iPhone 12

В основі iPhone 12 лежить процесор A14 Bionic. Той же самий, на якому базується iPad Air 4. Він не могутніше, не швидше і не енергоефективніше. Він абсолютно такий же. Мабуть, єдина його відмінність – це 5G-сумісний модем. В іншому все те ж саме.

Мабуть, Apple спеціально затримала новий планшет, щоб користувачі не встигли оцінити передові чіпи. А ось обсяг оперативки, як правило, не озвучили.

Також буде цікаво:   Китайці перестають купувати смартфони Apple iPhone і Xiaomi

Навіщо MagSafe в iPhone

Всередині корпусів смартфонів розмістилася система магнітів MagSafe. Їх вбудували в задню кришку навколо індукційної котушки, яка забезпечує смартфону можливість заряджатися без проводів. Вони потрібні, щоб iPhone 12 міцно тримався до бездротових зарядних станцій, виключивши таким чином можливість зміщення і мимовільної зупинки передачі енергії, а також – ви не повірите – для кращого утримування зовнішніх аксесуарів.

Спеціально під цю справу в Купертіно придумали нові види чохлів.