Instagram скасує попередні оновлення через критику про схожість з Tik Tok, пише The Verge. 

Тестову версію програми, яка відкривала фотографії й відео на повний екран, протягом одного-двох тижнів припинять, а також Instagram зменшить кількість рекомендованих публікацій у програмі.

«Я радий, що ми ризикнули. Якщо ми час від часу не зазнаємо невдач, значить, ми не мислимо достатньо масштабно чи достатньо сміливо. Але нам точно потрібно зробити великий крок назад і перегрупуватися. Ми багато чого навчилися, ми повертаємося з якоюсь новою ідеєю чи ітерацією. Тож ми збираємося над цим працювати», – сказав в інтерв’ю керівник Instagram Адам Моссері.

Невдоволення оновленнями висловила й телезірка Кайлі Дженнер. Вона опублікувала меми з проханням «зробити інстаграм знову інстаграмом».

Instagram намагається кункурувати з Tik Tok. Бо перегляди й завантажуваність програми падають, каже Моссері. Але зміна дизайну програми користувачам «не зайшла». Про це свідчать і внутрішні дані. 

«Люди розчаровані новими дизайнами каналів, а дані про використання не надто хороші. Тож я вважаю, що нам потрібно зробити великий крок назад, перегрупуватися й зрозуміти, як ми хочемо рухатися вперед», – сказав Моссері.

Повне інтерв’ю керівника Instagram Адама Моссері читайте тут

Також буде цікаво:   Найпопулярніші пісні 2021 року на Apple Music