В Google Maps розповіли про три оновлення, які зроблять подорожі зручнішими. Вони вже доступні в деяких країнах, пізніше будуть відкриті для всіх.

Перший апдейт – панорами туристичних визначних пам’яток з висоти пташиного польоту. Їх уже додали для майже 100 найпопулярніших місць у всьому світі: у Нью-Йорку, Барселоні, Токіо, Лондоні та інших. Доступні вони у розділі “фотографії”. Подивитися можуть усі – і ті, хто вже у місті, і ті, хто за тисячі кілометрів від локації.

Друга фіча – оновлення велосипедних маршрутів. Тепер Google Maps пропонує ще більше варіантів. Можна вибрати найбільш зручний, побачити докладну інформацію про трафік, рельєф, висоту, тип дороги.

Ще одне оновлення – можливість ділитися геолокацією із друзями. Особливо корисно це буде на фестивалях. Використовувати її можна буде просто для того, щоб зустрітися з друзями в незнайомому місті.

Аерофотознімки визначних пам’яток та сповіщення про спільне використання місць розташування зараз розгортаються в усьому світі, інформація про велосипедні маршрути з’явиться найближчими тижнями в сотнях міст.

Також буде цікаво:   Неповернення біженців може коштувати економіці України 113 мільярдів доларів ВВП