Google запускає онлайн-курс «Основи AI», в Україні, який надасть практичні навички використання штучного інтелекту в роботі та особистому розвитку.

Розробники курсу зазначають, що штучний інтелект може значно покращити ефективність роботи в багатьох сферах, таких як маркетинг, фінанси, торгівля, готельно-ресторанний бізнес та обробка та аналіз даних.

Курс буде проводитися у співпраці з Мінцифрою та Projector Institute протягом чотирьох тижнів – з 16 травня до 8 червня 2023 року. Програма буде побудована за принципом від простого до складнішого. В кінці курсу будуть розглянуті стратегії впровадження машинного навчання в компаніях та побудова технічної команди.

У рамках курсу будуть навчати застосовувати штучний інтелект в різних сферах, включаючи маркетинг та управління закладами громадського харчування – без знань у сфері кодування.

Реєстрація на курс можлива за цим посиланням. Після реєстрації учасники отримають доступ до платформи, де буде інформація про лекції, воркшопи, консультації та інші активності в межах курсу.

Також буде цікаво:   Xiaomi Redmi 8A порадував наднизькою ціною та характеристиками