У мережі вже навіть з’явився знімок, який проливає світло на те, як буде виглядати операційна система Fuchsia OS, яку Google для простих користувачів збирається зробити доступною для завантаження і установки через кілька років. Більш того, як вдалося з’ясувати, дане програмне забезпечення зможе в повній мірі працювати на мобільних пристроях і комп’ютерах, оснащених процесорами AMD, хоча також звичайно ж буде підтримка продукції Intel, Qualcomm, MediaTek, Samsung та інших виробників.

Основою операційної системи Fuchsia OS від Google є фірмове ядро ​​Zircon, яке було створено з нуля. На відміну від Android і Chrome OS, які засновані на ядрі Linux, новітнє програмне забезпечення не має з цією платформою нічого спільного, тобто всіх користувачів чекає абсолютно новий користувальницький досвід. Він буде проявлятися в усьому, в тому числі в тому, як система розпоряджається наданим «залізом». При цьому розробка інтерфейсу ведеться таким чином, щоб їм було однаково зручно користуватися як самостійно, так і за допомогою голосового помічника.

Зараз платформа Fuchsia OS на базі ядра Zircon знаходиться в активній стадії розробки, хоча в секретних лабораторіях Google її вже тестують. У компанії є чітке бачення того, як повинна виглядати і відчуватися нова операційна система. Всі сучасні програми для Android і Chrome OS зможуть працювати на новій операційній системі без будь-яких складнощів, однак розробникам все ж запропонують спеціальні інструменти, які дозволять швидко адаптувати своє програмне забезпечення під нову ОС, яка буде залишатися актуальною щонайменше протягом десяти років з моменту свого виходу на ринок. Очікується, що перша публічна збірка Fuchsia OS від Google вийде на початку 2021 року, проте дана інформація поки що ніяк не коментується офіційним джерелом.

Також буде цікаво:   Xiaomi Mi Watch – найкращий в світі смарт-годинник на Wear OS