Як стало відомо від видання 9to5Google, американська корпорація Google знайшла спосіб зробити так, щоб операційна система Android стала ще більш популярнішою, ніж в даний час. В останній збірці даної ОС для мобільних пристроїв виявили спеціальну версію платформи, яка може використовуватися на кнопкових телефонах, які не мають сенсорного екрану. В даний час майже всі такі гаджети випускаються на базі операційної системи KaiOS, але Google хоче її викорінити.

Керівництво «пошукового гіганта» вже в 2019 році збирається випустити спеціальну спрощену версію Android для кнопкових телефонів, яка виявиться краще і зручніше у всьому. Як доказ своїх слів видання наводить скріншоти інтерфейсу браузера Chrome від Google, запущеного на одному з кнопкових телефонів, над створенням якого американська корпорація також працює. Нова ОС буде підтримувати безліч різних функцій і можливостей, а управляти даними виявиться можливо за рахунок кнопкової клавіатури.

В іншому, крім усього іншого, нова операційна система виявиться набагато більш функціональною, ніж KaiOS. Це означає, що вся платформа буде регулярно оновлюватися, отримуючи нові функції і можливості. Втім, звичайно, все залежить в першу чергу від того технічного оснащення, яке зараз можна зустріти на ринку. Чим більш просунутим воно виявиться в тій чи іншій моделі кнопкового телефону, тим більше можливостей виявиться доступно. Новий Android має всі шанси на успіх, і Google це чудово розуміє.

Також буде цікаво:   Як продавати через тендери багато і часто