Одна з претензій, яку фанати Apple пред’являють улюбленої компанії, полягає в тому, що її керівництво перестало слідувати заповітам Стіва Джобса. Нібито з приходом Тіма Кука на пост генерального директор Apple змінила своїм традиціям, сформовані на власному досвіді її засновником. Насправді, це, звичайно ж не так. Принаймні завіту про право геніальних художників на злодійство в Купертіно слідують і донині, без докорів сумління використовуючи мобільну операційну систему Google в якості джерела нових ідей для iOS.

В iOS 13 Apple вирішила не міняти своїх принципів і додала в оновлення як мінімум дві ключові функції Android, за які її так люблять користувачі.

Функції Android, які з’явилися на iOS

Перша функція – це, звичайно, нічна тема. Втім, треба віддати Apple належне. У Купертіно вчасно пожвавішали і представили темний режим всього через три місяці після її появи в Android Q.

У розробників Apple вийшло досить непогано: нічний режим з iOS 13 є системним, тобто він охоплює не тільки інтерфейс ОС, але і всі штатні додатки, в тому числі App Store. Аналогічна можливість є і в Android Q, але поки вона доступна тільки у вигляді експериментальної функції, яка не відрізняється високим рівнем стабільності.

Свайпи на клавіатурі

Друга функція Android, до якої нарешті дісталася Apple, – підтримка свайпов на штатній клавіатурі. Дивно, але до виходу iOS 13 користувачам iPhone дійсно доводилося відривати палець від клавіатури при наборі тексту, натискаючи на кожну клавішу окремо.

Швидше за все, в Купертіно давно усвідомили, що такий спосіб друку дійсно зручний і куди більш ефективний, ніж перебір букв на клавіатурі, але змогли підпорядкувати його тільки зараз. Не виключено, що позначалися проблеми в роботі функції інтелектуального введення, яка на Android, на відміну від iOS, працює практично ідеально.

Чи погано те, що Apple займається адаптацією функцій Android для iOS? Мабуть, скоріше ні, ніж так. Зрештою, користувачам iPhone теж хочеться мати зручну і, що найголовніше, доброзичливу до їхніх запитів систему, в яку iOS перетворюється з легкої подачі Google.

Також буде цікаво:   Хочешь снимать видеоблоги - позаботься о звуке, купи микрофон для планшета или смартфона