Samsung представила ноутбуки, які практично не відрізняються від MacBook Pro. Серія отримала назву Notebook 7.

13- і 15-дюймовий ноутбуки працюють на Windows 10. Серед «відмінних рис» – сріблястий колір, закруглені краї, велика сенсорна панель, тонкі рамки екрану і поглиблення в корпусі для легкого відкриття кришки. Шрифт на клавіатурі і шпалери на робочому столі теж нагадують ноутбуки Apple.

13-дюймова модель Notebook 7 особливо сильно схожа на MacBook Pro – за рахунок розташування кнопок і сенсорної панелі. У 15-дюймового ноутбука від Samsung є ще і цифрова клавіатура, через що схожість стає трохи менш очевидною.

На відміну від MacBook Pro, у Notebook 7 є безліч корисних портів: два USB 3.0, USB-C, HDMI і microSD. А ось для Ethernet-кабелю входу немає.

Ноутбуки можуть похвалитися процесорами Intel Core 8 покоління, 8 ГБ оперативної пам’яті, екраном з роздільною здатністю 1080p і датчиками відбитка пальця. У 15-дюймову модель можна встановити відеокарту GeForce MX250 і додатковий SSD-накопичувач.

У серії Samsung є ще один ноутбук – 15-дюймовий Notebook 7 Force. Він чорний, оснащений відеокартою GeForce GTX 1650 і 16 ГБ оперативної пам’яті. Також у нього є Ethernet-порт і два слота для розширення сховища даних.

Також буде цікаво:   Він неймовірний: справжній iPhone XI з потрійною камерою на зображеннях