Рішення порталу ex.ua про припинення діяльності викликало великий резонанс. І ось тепер свіжа новина – сервіс ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.NET.

Нова назва – нове мерехтіння.

Поки це все, що можна сказати про нове обличчя нового сайту. Тепер про його можливості.

Новий сервіс – старі фішки

Не можна сказати що резонанс після рішення про закриття сервісу був більший ніж після закриття FS.to – мега популярного українського сервісу для перегляду фільмів, серіалів і прослуховування музики (останній рік), а також скачування програм та ігор (раніше).

Скоріше справа в іншому – за час існування сервіс ЕХ-файли став персональним накопичувальним диском для багатьох. На ньому зберігалися особисті архіви, і персональні добірки файлів. В тому числі купа фільмів та музики.

І ось тепер ЕХ-файли перезапущени на домені FEX.NET (File EXchange Network). За словами власників, він реалізований на принципово новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність використання.

Серед можливостей FEX.NET:

  • Анонімний обмін файлами будь-якого формату і розміру;
  • Автоматичне конвертування файлів для перегляду і програвання;
  • Термін зберігання об’єкта з файлами становить 7 днів, з моменту створення ключа;
  • Система оповіщення;
  • Пошта @fex.net.

Також заявлено, що даний набір функцій є базовим і буде розширюватися. Протягом двох місяців будуть реалізовані додаткові можливості файлообміну, включаючи запуск постійного сховища і хмари потокового мовлення.

Ясна річ, що це буде не безкоштовно для користувачів. Так, для перших 100000 українських користувачів, очікувана вартість зберігання інформації складе 1$ за 1ТБ у місяць. Можна сміливо прогнозувати, що далі ціна буде тільки зростати.

Також буде цікаво:   iOS 12.2 допоможе з’економити ваш час