Документальний фільм, який показує російсько-українську війну від самого її початку «Життя на межі» виходить у прокат.

«Перший і наразі єдиний фільм, який охоплює весь період російсько-української війни від 2014 року до сьогоднішніх днів», – кажуть автори фільму. 

Автори фільму – українські ветерани: режисер Павло Пелешок і продюсер Юрко Іванишин. Їхній попередній фільм «Зима у вогні» у 2016-му було номіновано на «Оскар» як «Найкращий документальний повнометражний фільм».

Карди з фільму «Життя на межі»

Знімання стрічки розпочалися у 2020 році. Ідея фільму – розповісти, як ця війна стала можливою й до чого вона призвела, зазначають розробники «Життя на межі».

«Життя на межі» про становлення й розвиток українського спротиву від подій Революції гідності до повномасштабної війни Росії проти України. Стрічка показує, як після міжнародного успіху фільму «Зима у вогні» Павло і Юрко прямо з окопів вирушають до Лос-Анжелеса на церемонію «Оскар».

Світова прем’єра стрічки «Життя на межі» відбулася наприкінці минулого року в Берліні, у легендарному кінотеатрі Delphi Filmpalast am Zoo. У грудні 2022-го фільм показали й у Києві. З 16 БЕРЕЗНЯ документальний фільм можна буде подивитись у кінотеатрах.

Також буде цікаво:   Xiaomi Mi Band 5 вже можна замовити на AliExpress