Щоб бути готовим до будь-якого розвитку подій, кожна людина намагається екіпіруватися. Але якщо в кам’яному столітті це був загострений камінь на ціпку, сьогодні набір інструментів значно розширився.

Що потрібно сучасній людині?

Багато чоловіків, щоб не бути захопленим зненацька раптовою подією, готові постійно тягати з собою максимально повний набір інструментів. Тому у них зайнято майже все місце в багажнику. А в барсетці у такого майстра часто можна виявити викрутку, плоскогубці або складаний мультитул. Останнім часом часто в такий набір входить і нож-кредитка.

Не варто вважати це тільки чоловічою особливістю. Жіноча сумочка теж має максимально повний набір інструментів, тільки вже іншого роду (помади туші, хусточки, духи і ще кілька десятків надзвичайно потрібних предметів).

Окремим інструментом можна вважати ніж. Він використовується для різного типу робіт. З його допомогою можна очистити яблуко, порізати ковбасу, обрізати ізоляційну стрічку або нитку. А при необхідності використовувати для самооборони. Універсальні складні ножі щільно увійшли в побут людей.

Але носити складаний ніж у кишені не дуже зручно. Тому таке захоплення викликало появою ножа-кредитки, виготовленого з новітніх матеріалів за сучасними технологіями. Він має невелике лезо і рукоятку, а в складеному вигляді за розміром і формою нагадує звичайну кредитну картку. Такий аксесуар завжди зі своїм власником, про нього не потрібно турбуватися, він буде мирно лежати в гаманці, поки не знадобитися.

Такий гаджет- відмінний сувенір або подарунок для чоловіка. А вартість його різна – у продажу є як оригінальний Cardsharp, так і його копії за ціною до 1 долара. При замовленні через інтернет можна ще більше заощадити. Такий аксесуар популярний як в Україні, так і за кордоном.

Як виглядає інструмент?

Кардшарп – тонкий, витончений аксесуар, розміром не перевищує кредитну картку, 85,6 х 54 мм. Але він трохи товщій – 2,2 мм в складеному положенні. У відділенні для візиток він буде виглядати зовсім органічно.

Складений інструмент утримується пластиковою заглушкою, а всі гострі частини надійно заблоковані. В екстреній ситуації його можна моментально розкласти.

Лезо виготовлено з нержавіючої сталі і добре заточене вже на заводі. У розкладеному положенні рукоятка зручно розташовується в руці, оберігаючи від травм. Він допоможе різати папір, картон, фольгу, скотч. При натисканні ніж не гнеться, не дивлячись на малу товщину. Важить пристрій всього 13 грам.

Незважаючи на мініатюрність, він впорається з величезною кількістю завдань. Адже непоодинокі випадки, коли потрібно щось відрізати, відкрити коробку, зачистити провід, подрібнити їжу або відрізати бинт. У всіх подібних ситуаціях знадобиться невеликий, але зручний і практичний ніж.

За матеріалами: http://victorinox.co.ua/
Офіційний дилер Victorinox в Україні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Загрузка...