Колготки Omsa Attiva – прозорі колготки щільністю 70 DEN. Від інших протестованих parfums.ua теплих колготок вони відрізняються тим, що мають форму, завдяки якій колготки добре облягають ноги. У колготок Omsa attiva є листівці і стягуючі шортики, що зустрічається не у кожної моделі колготок. Однак багато учасниць тестування відзначили, що у них приємний матеріал і зручні круглі шви. До того ж тонкі колготки не захищають від холоду і підійдуть тільки для днів відлиги.

М’якість

80% учасниць тестів визнали Omsa attiva одними з найбільш комфортних колготок. Це особливо помітно, якщо порівнювати їх з іншими теплими колготками з бавовни або мікрофібри.

Якщо подивитися на знімок волокна під мікроскопом, то можна побачити пружні волокна. Саме вони викликають приємні відчуття від колготок.

Теплота

Щільність колготок 70 DEN, тому не варто від них очікувати хорошого захисту від холоду. Їх можна носити в дні відлиги, в приміщенні і якщо ви пересуваєтеся на особистому авто. Для менш комфортних умов ми рекомендуємо підібрати варіант тепліше.

Шви

Колготки зшиті невеликими круглими швами, і тому були невисоко оцінені експертами. Вони не такі комфортні, ніж непомітні плоскі шви, тому що можуть залишати сліди на шкірі або бути видними під одягом, що облягає.

Форма

У цій моделі вдало поєднані легкі стягуючі шортики і гігієнічні листівці. Шортики дійсно ефективно коригують невеликі недосконалості фігури.

Omsa attiva – одна з небагатьох моделей, що має форму: у неї є окремо виділена стопа і позначена ікра. Також у колготок є укріплений мисок для захисту найбільш вразливої області. Такі колготки зручніше надягати, вони не будуть перекручуватися, а вам не важко буде визначити, де зад або перед.

Ширини еластичного пояса (3 см) досить, щоб колготки міцно трималися на талії і не перекручувалися.

Також буде цікаво:   Міжкімнатні шпоновані двері в великому асортименті від «Двери Белоруссии»