Нажаль багато людей впадають в депресію. Вона приходить “не звідки” і забирає наші думки перетворюючи їх на сумні. В нас зникає бажання працювати, гуляти, розмовляти, жити чи робити взагалі будь що. Ми замикаємось в собі від рідних, друзів і все прекрасне що нас оточує стає непомітним, сірим. Бачимо у всьому, тільки негатив.

Депресію можна побороти,- але не алкоголем і наркотиками, а друзями і свіжим повітрям. Поговоріть зі своїми близькими, навіть якщо вони не зовсім зрозуміють причину вашого стану, їх підтримка і добре слово можуть надати неоціненну допомогу. До того ж, у період депресії вам потрібне спілкування, а не ізоляція від світу.

Займіться спортом, або зберіться з друзями в похід. Намагайтеся добре висипатися. Депресія і недосипання – взаємопов’язані. Безсоння часто є одним із симптомів депресії. А недостатній сон погіршує настрій і ніяк не допомагає боротися з депресією.

Також депресія може прийти від перевтоми, або перевантаження. Намагаєтеся не вижимати з себе всі сили, коли відчуваєте, що сил вже немає, зробіть перерву або візьміть пару вихідних, а ще краще – відпустку.

Автор: Мирослава Клюса

Також буде цікаво:   Какую дверную фурнитуру предлагает интернет-магазин "740"