Негативні думки – перешкоди, які ви зводите на шляху до життя в гармонії з собою.

1. Я не повинен сидіти склавши руки

Ми одержимі продуктивністю і успіхом. Через це здається, що завжди потрібно бути чимось зайнятим. Однак в будь-якій справі нас переслідує відчуття, що ми працюємо недостатньо. Відпустіть цю думку. Без постійного внутрішнього тиску ви розслабитеся і зможете отримувати задоволення від будь-якої справи.

2. Набути внутрішню гармонію дуже складно

Ми ідеалізуємо людей, які знаходяться в гармонії з собою. Здається, нам самим до неї як до Місяця, а для її досягнення потрібно роками тренуватися або відправитися в паломництво. Забудьте про це. Ви знайдете спокій і гармонію, коли перестанете занадто активно до них прагнути.

3. Я буду щасливий, коли досягну того, чого хочу

Коли у вас з’являється таке відчуття, то тренуйтеся відпускати його хоча б на хвилину. Згодом ви навчитеся бути щасливим тут і зараз, а не тільки мріяти про щастя в майбутньому.

4. Якщо я буду відкрито висловлювати свої емоції, мене вважатимуть слабким

З дитинства нас привчають НЕ показувати свої почуття: злість, страх, смуток, радість, хвилювання. Через це потім здається, що щирі емоції викличуть осуд оточуючих. В реальності усе навпаки. До тих, хто не боїться висловлювати свої справжні почуття, ставляться з повагою і захопленням.

5. Не розумію, чому я не відчуваю себе щасливішим

Ми занадто часто порівнюємо себе з іншими. Ми думаємо про те, що у нас є, і звинувачуємо себе за те, що нам цього мало. Або думаємо про те, чого у нас немає, і гадаємо, чому це заслужили інші. Але не обов’язково бути щасливим постійно. Щастя приходить і йде, як будь-яке інше відчуття.

6. Якби люди знали, який я насправді, вони б зі мною не спілкувалися

Ми приховуємо від оточуючих деякі свої якості. Поділяємо себе на дві частини: ту, що показуємо на публіці, і ту, то ховаємо від інших. На ділі ми більше, ніж кожна з цих частин окремо. А люди завжди в першу чергу цінують чесність.

7. Я в усьому повинен бути ідеальним

Займатися саморозвитком зараз модно. Але більшість працює над собою не з щирої потреби поліпшити суспільство навколо себе, а через переконання, що в них є якась вада. Це викликає постійний стрес. Відпустіть це і полюбіть себе таким, яким ви є зараз.

Також буде цікаво:   Чому не варто слухати батьків, коли мова йде про гроші

8. Я в боргу перед світом

Іноді подяка переростає в почуття обов’язку. Ми болісно намагаємося довести іншим, що ми чогось варті. Але тільки відпустивши це почуття, ви по-справжньому розкриєте свій потенціал.

9. У моєму минулому був важкий період

Часто ми настільки зростаємося з поганими спогадами, що вони заважають нам радіти справжньому. Ми ототожнюємо себе з цим досвідом і ділимося ним з усіма знайомими. Але це не все, що в вас є. Такі спогади менш важливі, ніж вам здається. Відпустіть їх.