Зима – прекрасна пора року, але тільки не для iPhone. Варто стовпчику термометра опуститися нижче нуля, як вони почнуть вимикатися на вулиці. Сумний факт, з яким стикаються користувачі iPhone з року в рік. Чому це відбувається і що з цим робити?

Що відбувається з iPhone на холоді

Морозне повітря і iPhone погано сумісні. Телефон починає швидко розряджатися, гальмувати або раптово вимикатися. За словами Apple, оптимальна температура для нормальної роботи iPhone – від 0 до +35 °C. Зберігати у вимкненому стані можна при температурі від -20 до +45 °C.

На ділі ж iPhone починає себе дивно вести при температурах, близьких до нуля. Екран погано реагує на натискання, смартфон втрачає мережу, самостійно перезавантажується або зовсім вимикається. Чому так?

Виною всьому літій-іонні акумулятори. На морозі іони батарей втрачають свої властивості, в результаті внутрішній опір підвищується, а ємність втрачається. Втрачається, звичайно, тимчасово, але через це iPhone може вимкнутися, навіть маючи більше половини заряду.

Як з цим боротися

  1. Необхідно зарядити iPhone до 100% перед виходом на вулицю
  2. Носіть смартфон в чохлі
  3. Використовуйте навушники
  4. Запускайте важкі ігри
  5. Не використовуйте iPhone взимку як навігатор
  6. Тримайте iPhone ближче до тіла

Що робити, якщо iPhone замерз і вимкнувся

Насамперед віднесіть смартфон в тепло. Зігрівайте iPhone поступово, щоб не було різкого перепаду температур. Класти телефон на батарею або тримати біля печі в машині не можна – інакше може з’явитися конденсат.

Кидатися відразу до зарядки також не варто, це тільки зашкодить смартфону. Спробуйте включити його хвилин через 30-40. Включився? Круто. Якщо ні, а на екрані висить значок зарядки, значить, батарея повністю розрядилася.

Взимку краще завжди мати з собою зовнішній акумулятор, щоб зарядити смартфон в будь-який момент. Він повинен бути компактним, легким, зручним для користувачів. Оптимальний обсяг батареї – 10 000 мА · год. Менше – сенсу немає, більше – зазвичай важкі, і з таким не у всіх аеропортах пропустять. Доведеться пояснювати, що це за штука і навіщо вам така.

Який зовнішній акумулятор вибрати

Батареї Xiaomi, ASUS, Harper – надійні, стильні, зручні. Якби Apple робила зовнішні акумулятори, вони б виглядали якось так.

Про корпус: алюмінієвий корпус не найкращий варіант для зими, краще вибрати пластик.

Також буде цікаво:   Xiaomi представила короткофокусной ТВ-проектор з підтримкою 4К і 3D