У 2010 році був представлений перший масовий планшет iPad першого покоління. Пристрій стало проривним на той момент, адже нічого подібного раніше ніхто не показував. Пізніше Android-виробники також почали представляти планшети, проте за якістю вони помітно поступалися планшетів Apple.

Сьогодні Apple продовжує залишатися лідером в цій області з однієї простої причини – Android-виробники втратили інтерес до ринку планшетів. І дійсно, сьогодні нормальні планшети пропонує тільки Samsung і Huawei, але і ці рішення поступаються планшетів від Apple. Чого вартий новий iPad Pro.

Однак як буде розвиватися ринок в 2019 році? Сьогодні, за моїми відчуттями, Windows-планшети досить популярні і саме в купе з додатковими аксесуарами у вигляді пера і клавіатури. Таким чином, пристрій виступає і в ролі ноутбука, і в ролі планшета для перегляду фільмів, наприклад.

Android-планшети попросту не можуть конкурувати з iPad і Windows-рішеннями з двох причин – Android не адаптований під планшети і Google нічим відповісти, у Android-планшетів немає особливості, яка б вирізняла їх від iPad і Windows-пристроїв.

У 2019 з появою гнучких смартфонів ринок Android-планшетів просто помре. Користувачам більше не потрібен буде планшет, якщо смартфон буде здатний трансформуватися в розмірах.

Висновок

Складні смартфони – це справжня революція, і саме вони реально здатні повністю замінити Android-планшети.

Крім того, складаний смартфон Andromeda готується представити і компанія Microsoft в 2019 році, що в більшій мірі позбавить користувачів від необхідності переносити з собою кілька пристроїв.

Джерело: portaltele.com.ua

Також буде цікаво:   Функції Android, які Apple скопіювала в iOS 13