У цій статті буде розказано про основні типи магазинів і форумах в Tor, які слід обходити стороною.

1. Площадки для торгівлі наркотиками

Більшість користувачів Tor-мережі приходить в неї заради заборонених речовин. Схема покупки проста: людина оплачує товар біткойнов (для анонімності), а після отримує адресу «закладки» – затишного місця в передмісті або спальному районі, в якому захований товар. Асортимент магазинів включає в себе сотні найменувань і доставку практично будь-якого наркотику у великому місті займає не більше кількох годин.

2. Сайти з оголошеннями про працевлаштування

Величезне число оголошень про продаж наркотиків містить в собі приписку: «Шукаємо кладменів. Потрібна активність, адекватність, професіоналізм. Зарплата висока».

Але ця робота далеко не так проста, як здається на перший погляд. Зробити гарну «закладку» і заховати її – ціла наука і досвідчені люди пишуть цілі підручники. Є багато неочевидних проблем, про які складно здогадатися новачкові.

Запрещенные сайты TOR – перегляньте список, щоб не потрапляти на такі сайти. Проект створений для ознайомчої мети. Проект носить виключно ознайомчий характер і призначений для загального розуміння мережі TOR.

3. Магазини товарів для вчинення злочинів

За допомогою Tor ведеться торгівля зброєю, підробленими документами, лівими сімки, телефонами, скімерів для банкоматів і купою інших цікавих предметів. Як і у випадку з наркотиками, для анонімної оплати використовуються біткойни. Дивно, але з доставкою товарів немає особливих проблем.

Але продавці все одно дотримуються безліч запобіжних заходів: розбирають зброю на деталі, які розподіляють по коробкам, маскують їх під інші предмети, роблять посилки з подвійним дном і т.п. Хитрощів у них не менше, ніж у кладменів.

4. Форуми педофілів

Ще в Tor-мережі сидить дуже багато людей, які відчувають сексуальний потяг до дітей. Тут для них є дуже багато «цікавого». По-перше, величезні архіви порно відео за участю неповнолітніх. По-друге, це форуми, де люди діляться особистим досвідом спокушання дітей і приховування цього процесу від оточуючих.

5. Сайти екстремістських організацій

Терористи, скінхеди і опозиціонери радикальних поглядів теж створюють сайти в onion-мережі, публікують там статті і обговорюють на форумах плани погромів або захоплення влади. Також в Tor поступово переміщуються сайти сект.

6. «Хакерські» торгові майданчики і форуми

У міжнародних даркмаркетах поруч з наркотиками і зброєю часто є розділ Digital Goods. У ньому можна купити трояни, засоби для злому Wi-Fi, засоби для злому програм, інструменти для DDOS-атак і безліч інших різновидів «засобів для незаконного доступу до цифрової інформації».

Також буде цікаво:   Смарт-годинники Apple Watch 3 різко подешевшав

Разом з програмами також можна купити інструкції щодо їх використання та навчальні книги. Там же продаються цифрові товари, які були вкрадені за допомогою описаних вище інструментів.

Ще в даркнета є безліч хакерських форумів. Там люди діляться між собою досвідом, шукають виконавців і спільників для різних кібер-злочинів.

7. «Чорні» біржі криптовалют

Описані вище сайти та організації здійснюють фінансові розрахунки в біткоінах. І природно, не платять з цього ніяких податків. За допомогою криптовалют переводяться в готівку гроші, отримані незаконним шляхом.

У Tor є біржі для виведення біткоіна на звичайні електронні гаманці або банківські карти. Також там повно оголошень людей, які виводять гроші з криптовалютних гаманців на офшорний рахунку або переводять на рахунок «фірми-одноденки».

Там же можна замовити банківські карти, оформлені на підставних осіб або «віртуалів».