Як подолати страх, розставити пріоритети, знайти свої сильні сторони і зважитися на життя, про яке мрієш.

1. «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш», Барбара Шер

Книга для тих, хто ще не знає, чого хоче в житті. Життя без мети – це життя без пристрасті. Чудове продовження бестселера “Мріяти не шкідливо” призведе вас не до чергової нудної роботи, а до кар’єри, що відбиває ваші справжні таланти і мрії. Ви зрозумієте, як заново повірити в “давно забуті” цілі, подолати бар’єри на шляху до успіху і, нарешті, вирішити, ким ви насправді хочете стати.

2. «Давно пора! Як перетворити мрію в життя, а життя в мрію», Барбара Шер

Покроковий план від Барбари Шер, який допоможе вам знайти своє покликання і займатися тим, що вам подобається. Якщо ви давно мріяли про роботу, яка дає вам щось більше, ніж зарплату, або хотіли зайнятися своєю улюбленою справою замість сумнівної кар’єри, що не приносить вам ніякої радості – саме час почати! У цій книзі Барбара Шер пропонує прості і конкретні інструкції, які допоможуть вам стати успішним і щасливим, займаючись своєю справою.

3. «Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім», Мег Джей

Хтось називає роки з 20-ть по 30-ть другою молодістю, хтось – початком дорослого життя. Доктор Мег Джей, клінічний психолог, стверджує, що це найважливіше десятиліття в житті людини з точки зору розвитку важливих сфер життя: роботи, любові, фізичного і інтелектуального розвитку. Книга заснована на десятирічній роботі з сотнями студентів і клієнтів, поєднуючи в собі актуальні наукові дослідження і реальні історії тих, хто вступив в третій десяток.

4. «Кафе на краю землі. Як перестати плисти за течією і згадати, навіщо ти живеш», Джон П. Стрелекі

Ця книга перетворила бізнес-консультанта Джона П. Стрелекі в знаменитого письменника і надихаючого коуча. Вона видана мільйонними тиражами і переведена на 30 мов. Кожен з нас час від часу ставить перед собою питання: “хто я?”, “куди я йду?”, “чи щасливий я?”. Але знайти відповіді і слідувати своїм власним шляхом не так-то просто. Головний герой цієї книги Джон намагався осмислити своє життя до того моменту, як випадково опинився в загадковому кафе “Чому”. Одна ніч в цьому місці на краю землі змусила його задуматися про себе і усвідомити, що в житті для нього дійсно важливо і цінно. Дивовижна і надихаюча історія про те, як позбутися від суєти сучасного світу, відкинути страхи, сумніви і відкритися для щасливих змін.

Також буде цікаво:   Медичний трилер став Книгою року BBC у 2022 році

5. «Сила підсвідомості, або як змінити життя за 4 тижні», Джо Діспенза

Мозок – це найважливіший орган кожної людини. Взаємозв’язок мислення, мозку і тіла має глибокий вплив на життя людини, яке багато хто недооцінює. У своїй книзі Доктор Джо Діспенза розповідає про функції і можливості людського мозку, про перепрограмування мислення за допомогою науково обґрунтованих нейрофізіологічних методик, заснованих на простій, але могучій істині: наше майбутнє залежить від наших сьогоднішніх думок.

6. «Тягар пристрастей людських», Сомерсет Моем

Можливо, найзначніший роман Сомерсета Моема. Геніальність, з якою письменник розкриває темні і світлі сторони людської душі, проявилася тут особливо чітко. І саме в цій книзі Моем з дивовижною навіть для нього щирістю оголює власну душу…