Шкіряна куртка виглядає на чоловіках просто чудово. Вона додає брутальності і мужності, обтягує і підкреслює фігуру, добре захищає від негоди та інших факторів. У кожного хлопця повинна бути така, тим більше що вони зараз на піку моди. Але як вибрати чоловічу шкіряну куртку, щоб вона добре сиділа і прослужила довго? Розберемося, де купити одяг для чоловіка онлайн з доставкою по всій Україні, а в цьому нам допоможе інтернет-магазин чоловічого одягу TheMan.

Підбираємо правильний розмір

По-перше, вона ідеально повинна підходити вам за розміром. Ні більше, ні менше – рівно впору. Це здається очевидним, але на ділі багато чоловіків купують речі не за розміром, керуючись тим, що якщо буде більше – нічого страшного, а якщо менше – то навіть ще краще, так як обтягне м’язи. До підбору шкіряної куртки такий підхід неприпустимий. Якщо вона буде більше, ви будете виглядати безглуздо, а якщо менше – може не зійтися або тріснути по швах.

Як правильно вибрати чоловічу шкіряну куртку за розміром?

Як правильно вибрати чоловічу шкіряну куртку за розміром
Як правильно вибрати чоловічу шкіряну куртку за розміром

Звертайте увагу на маркування. Вона повинна бути такою ж, як і у всій решті вашого одягу. Носіть М? Тоді і куртка повинна бути такою ж. L? Відповідно. Обов’язково приміряйте річ. Застебніть, розстебніть: ніщо не повинно заважати, рух має бути плавним, без ривків. Поворухнете руками: підніміть їх вгору, витягніть перед собою, схрестіть, як зробили б, якби приміряли новий піджак від костюма. Ніщо не повинно заважати, сковувати рухи або видавати дивні звуки.

Зверніть увагу на те, як куртка сіла в плечах. Вона повинна облягати їх, а шви припадати точно на їх кінці. Річ не повинна звисати в плечах. Якщо ви побачили таке, приміряйте одяг іншого розміру. Від цього залежить те, як вона буде виглядати не тільки безпосередньо в місці плечей, а й на спині, та й на всьому тілі в цілому.

Також подивіться на довжину рукавів. Вони повинні максимум доходити до середини підстави великого пальця (3 см від зап’ястя) і мінімум – до його третини (1 см).

Підбираємо фасон

Щоб зрозуміти, яку шкіряну куртку вибрати чоловікові, потрібно визначитися з тим, які вони взагалі бувають:

  • бомбери – на прямій блискавці зі стоячим коміром;
  • куртки пілота – з теплою хутряною підкладкою і відкладним комірцем, з дубленої шкіри;
  • косухи – рокерський атрибут з косою блискавкою і безліччю різних деталей: блискавок, заклепок, кишень;
  • прямого крою – схожі на бомбери, але більш облягаючі, часто коротше і без об’ємних кишень.
Також буде цікаво:   Выбор автошколы - как не ошибиться

Куртки пілота особливо підходять високим і худим хлопцям, так як додають обсяг в області плечей і торсу. Бомбери підійдуть чоловікам з атлетичною статурою, косухи – зі звичайним, прямого крою – повним. Пам’ятайте, що косуха візуально зменшує зростання, а куртка прямого крою, навпаки, збільшує. Куртка пілота і бомбер збільшують плечі, а прямого крою приховує недоліки.

Як правильно вибрати шкіряну куртку для чоловіків, також залежить від того, куди ви збираєтеся її одягати. Якщо передбачається офіційний захід, краще класичного варіанту прямого крою годі й шукати. Якщо більш неформальне – добре буде виглядати косуха. Бомбер підійде для спортивних заходів, а куртка пілота – для зимових днів і довгого перебування на холодному свіжому повітрі.

підбираємо колір

Зараз в моді як класичні кольори, такі як чорний і коричневий, так і інші:

темно-шоколадний;

кольору нічного неба;

теракотовий;

смарагдово-зелений.

Незважаючи на те, що чорний – найбільш універсальний колір, виберіть і куртку іншого відтінку, якщо є така можливість. Відштовхуйтеся у виборі від стандартних кольорів вашого гардеробу, визначившись, які з них там переважають.