Чоловічий жилет є дуже помітною частиною загального гардеробу. Підійде жилет абсолютно кожному представнику чоловічої статі, зробивши його більш стильним і модним. Головним достоїнством жилета стає наступне: надягати їх можливо не тільки з особливої нагоди, але і для повсякденного використання. Головне – жилеты заказать  такий елемент одягу правильно. Так, наприклад, жилетка пухова чоловіча змушує звернути на себе увагу в осінній та зимовий періоди.

Вперше спостерігати за жилеткою було можливо в 1666-му році. Англійський король Карл 2-й замовив для себе подібний предмет одягу.

Асортимент жилетів дуже високий.

На ринку можна зустріти безліч різних моделей. Наприклад: в інтернет магазинах пропонують однобортні, двобортні жилети, в яких знаходяться стандартні або укорочені рукава (варіантів дуже-дуже багато). Якщо говорити про стиль жилетів, їх можна розділити наступним чином:

Класичні.

Сьогодні сміливо можна говорити, що класична жилетка – альтернативна заміна для піджака. Такий тип дозволяє внести так звану «родзинку» в загальний стиль. Так, наприклад, для того, щоб виглядати стильно в офісі, достатньо всього лише міняти жилетки. Кожна модель може бути приталенной або вільною, закругленою або гострою. Можна зустріти подовжені, а також дуже короткі види жилетів;

Трикотажна жилетка.

Такий тип можливо використовувати не тільки для роботи, але і для численних зустрічей з друзями, для прогулянок і так далі;

Утепленна.

Сьогодні така жилетка може без проблем виконати функції, наприклад, курточки. Достатньо лише надіти светр, а зверху – жилет. Дуже хороший варіант для спортсменів, студентів, автомобілістів і так далі.

Які матеріали, з яких виготовляють жилети, можна зустріти сьогодні?

На даний момент на ринку присутня величезна різноманітність матеріалів. Найбільш популярними є:

хутро;
шкіра;
текстиль;
поліамід;
вовна.

Найбільш якісний варіант – це, звичайно ж, шкіра. Служити буде дуже довгий час.

Все більшої популярності набирають сьогодні в’язані жилетки. Так, добре, але … Не слід вибирати такий жилет, якщо він буде приталеним.

З чим носити чоловічий жилет? Який одяг підійде?

Сьогодні носити жилет можливо з тим, чим завгодно. Це можуть бути брюки, джинси, футболка, сорочка. Чому? Універсальність – головний «коник» вищевказаних речей. Важливо просто підібрати підходящий для себе фасон, кольорову гаму.

Якщо на даний момент Вам знадобилося підібрати якісний чоловічий жилет, доведеться звернути увагу на всі рекомендації, зазначені вище. Це дуже популярний і стильний чоловічий аксесуар. Він дозволить підкреслити всі достоїнства, а також позбавити від недоліків.

Також буде цікаво:   Найбільш актуальні поради, як для понеділка: 25 способів прокидатися рано