Ніколи не знаєш, що може трапитися в твоєму життя. На залізничній станції хтось може штовхнути під поїзд, а в зоопарку вибіг із загороди носоріг здатний напасти на вас. У користувачів Reddit є маса рад, які можуть врятувати життя в непередбаченій ситуації. Ось деякі з них.

Якщо ви впадете або вас зіштовхнуть на залізничні колії, спробуйте зайти під платформу. На багатьох станціях є спеціальний звис, призначений саме для цього.

genn01

При укусі кажана, єнота, лисиці або скунса відразу мчимо до лікарні. Якщо вас заразять сказом, то ніякі ліки вже не допоможуть.

99problemnancy

Коли ви переходите вулицю і бачите відображення сонця в лобовому склі автомобіля, велика ймовірність, що водій не бачить вас.

NINTSKARI

Пише співробітник швидкої допомоги! Якщо подавитесь їжею в громадському місці, ні в якому разі не йдіть в туалет, щоб уникнути незручної ситуації. Майже кожен раз, коли я стикався зі смертю від задухи, людей знаходили в туалетній кабінці. Тому що він був занадто чемний, щоб попросити про допомогу.

spuneli

Якщо будете сплавлятися на каяку і перекинетеся, упірніть глибше під воду і виберіться з човна. Вам навряд чи вдасться привернути каяк назад.

NewHampster4

Якщо впадете в холодну воду, поборіть бажання скоріше вибратися – просто тримайтеся на воді, поки не перестанете панікувати. Коли знову почнете контролювати дихання, починайте пливти до безпечного місця. Так ви з меншою ймовірністю задихнеться і потонете.

Bakeyboy15

Якщо на вас раптом побіжить носоріг, почекайте до останнього моменту і відступіть в сторону. Носороги не здатні різко повертатися, тому у вас буде пара секунд на те, щоб почати бігти в іншому напрямку. Якщо буде потрібно, повторіть!

Mnellium

Входячи в будинок, зверніть увагу на інші вхідні двері – не на ті, через які заходили. Якщо трапиться екстрена ситуація, більшість людей побіжить до основного виходу, а ви вийдете через більш вільний. Це може мати велике значення.

Taurusteacups

Ніколи не використовуйте засоби для чищення на основі хлору і аміаку в один і той же час або в одному приміщенні. Поєднання цих речовин створює пари хлораміну, вдихання яких може вбити. Завжди перевіряйте склад чистячих засобів, особливо для туалету і плитки.

FMoradipour

Якщо вам загрожує небезпека або потрібна допомога і ви перебуваєте в громадському місці, кричати «допоможіть» – погана ідея. Важливо бути конкретним. Ефективніше буде вказати на кого-небудь і попросити зателефонувати в екстрену службу.

Seiler28

Також буде цікаво:   Нічні клуби та правила знайомства в них