Сурогатне материнство в Україні – явище вельми нове, але, разом з тим, ця допоміжна репродуктивна технологія набуває все більшої і більшої популярності. Багато пар, як з України, так і з інших країн, які вже втратили надію стати батьками, знову придбали її завдяки українкам. В Україну прибуває все більше і більше сімей, готових викласти значну суму за те, щоб їх дитину виносила інша жінка.

За словами лікарів-гінекологів, послуга користується популярністю через збільшення кількості безплідних пар. Статистика показує, що в світі кожна 6-я пара страждає від безпліддя, в нашій країні – кожна 4-а.

Чим саме Україна так приваблива для іноземців, які шукають сурогатну маму?

Чому багато хто вибирає саме українок? По-перше, суррогатное материнство в Украине повністю узаконено. Завдяки цьому процедура оформлення документів на дитину, яку народила сурогатна мама, на багато простіше. Для порівняння, в деяких країнах Європи, сурогатне материнство, дозволено частково або заборонено взагалі. По-друге, програма сурогатного материнства досить дорога, у фінансовому плані. У європейських країнах це просто астрономічні цифри. Ціни на програму в Україні на 50-70% нижче – це і приваблює іноземні сім’ї. По-третє, українки дуже відповідально ставляться до участі в програмі, вони з усією серйозністю стежать за своїм харчуванням і здоров’ям під час вагітності. Крім того, не варто забувати, що українки дуже здорові і красиві жінки. Також, у наших жінок репродуктивні функції організму добре розвинені.

Також буде цікаво:   Де вибирати житло в столиці ?