Ти вже чула про Перший українодівочий сайт гарного настрою під іронічною назвою «Каралєвна»? Як ні? Нещодавно він відсвяткував свій 4й день народження! Чотири роки якісного українського контенту, дівочих розваг, цікавинок про сучасні українські стартапи, бренди, проекти, інтерв’ю з крутими хлопцями та дівчатами, котрі досягли успіху й започаткували свою справу, а також трішки про психологію, мандрівки, здоровий спосіб життя, книжки та модні віяння.

Чому «Каралєвна»? Хто вона така? Каралєвна – це активна, стильна, розумна і талановита жінка. І вона – прекрасна! Це і успішний керівник, і фотографиня, і матуся з двома-трьома дітками, і хенд-мейдер, і актриса, і поетка, і вчителька англійської мови… Та, яка може бути мега серйозною і сміятися до сліз, хоч би й над собою! Вона сильна і слабка водночас. У будь-якої дівчинки, дівчини, жінки корона є ще з народження. Просто вона невидима. Не всі про неї знають, не всі пам’ятають. Дівочий позитивний проект «Каралєвна» існує для того, щоб дівчатам та жінкам про це нагадувати. При чому в нашому випадку корона символізує не пиху, зверхність чи символ влади, а унікальність. А унікальною бути дуже просто – треба всього лиш за будь-яких обставин бути собою.

Основна місія нашого проекту:

• Генерувати виключно якісний український контент, транслювати месседж, що українське – це сучасно, модно, стильно й актуально!
• Згуртовувати довкола проекту веселих і талановитих дівчат/жінок, котрі люблять життя, вірять в дива і в те, що цей світ можна змінити на краще. Сила дівчат творить дива!
• Поширювати позитив, гумор, нестримний сміх та усмішки! Досить негативу, час шукати і бачити довкола позитивне!
• Пропагувати читання і любов до книжки українською мовою. У нас на сайті ви знайдете огляди та підбірки сучасних, класичних, перекладних, мотиваційних і не тільки, чудовезних книжок! Рубрика #Girls.Books.Fashion щотижня знайомить з цікавими й успішними дівчатами, які люблять читати і нам радять! Також за ініціативи проекту «Каралєвна» народилися на світ чудові збірки веселих дівочих оповідань «Балачки про все на світі» та «Теревені аж до ранку».
• Ініціювати та втілювати соціальні, благодійні, культурні та арт-проекти. Ми керуємося принципом: «Скажи мені, чим ти займаєшся, що ти робиш, і я скажу тобі, хто ти». Ми віримо, що великий шлях до змін розпочинається з маленького кроку.

«Балачки про все на світі» та «Теревені аж до ранку»

Медіа-ресурс «Каралєвна»

Нам дуже подобається наш сайт! Навесні ми повністю оновили дизайн і функціонал! Тепер це ще більш сучасний, стильний й надзвичайно цікавий ресурс, що постійно оновлюється й пропонує своїм читачам унікальний україномовний контент. Радимо звернути увагу на наші родзинки-цікавинки:

• Тлумничок (словник, що тлумачить колоритні українські слова). Любите бити бомки? Мабуть, чули про маринарку, легіт, захцянку і пундики? А що таке чоломкатися, чванитися, зичити, зафайдулити – знаєте? Не певні? Зазирніть до нашого Тлумничка, він розтлумачить коротко, доступно і весело!
• Романтичний герой тижня (розділ, у якому в гумористичному стилі презентуються цікаві чоловіки світу цього). Хотіли б дізнатися більше про
• Календарик маленьких свят (кожен день – це свято, а що і як святкувати підказує «Каралєвна»). У нас у Календарику пречудові дні: День швидкісного в’язання на спицях, День осінніх списків, День жовтих гумачків, День утеплення… І ще багато цікавого!
• Цікавими є підрозділи «Я – Каралєвна», в якому ми публікуємо інтерв’ю з талановитими дівчатами/жінками, які своїми силами досягли успіху в житті, а також «Крутий чувак», де інтерв’ю-розмови проводяться з непересічними чоловіками/хлопцями. Варті уваги наші спецпроекти: #Girls.Books.Fashion, де ми щотижня спілкуємося з успішними й талановитими дівчатами про їхні улюблені книжки та модні речі; «Мама відомої людини», де розповідаємо про матусь відомих бізнесменів, акторів, письменників.

Також буде цікаво:   Чому потрібно частіше допомагати іншим і як це робити

«Каралєвна» (сторінка сайту)

Івент-агенція «Бюро дівочих мрій»

Ви знаєте, якою силою наділена мрія? А тим паче дівоча? Ви знаєте, скільки ресурсу всередині вас, аби здійснити найпотаємнішу свою мрію? І найголовніше, що вам потрібно знати: все можливо! Більше року тому з’явився чудовий, самостійний проект під назвою «Бюро дівочих мрій». Ми (і не тільки ми!) уже встигли його полюбити. Він також росте і розвивається. І о ні, тут ми не збуваємо чужі мрії, у жодному разі! Ми лиш вчимося усі разом робити впевнені кроки до своїх мрій, ми отримуємо необхідні знання та інструменти для втілення задуманого.

«Бюро дівочих мрій» – це дівочі студії та лекторії, практикуми та майстер-класи, творчі ретріти, яскраві івенти, драйвові мандрівки. Наразі ми вже провели понад 50 освітніх і творчих/ розважальних заходів. Маємо безліч планів на майбутнє, до яких впевнено крокуємо щодня. І ми не збираємося зупинятися! Долучайся!

ХТО

Щось завжди починається з нічого! Одного дня дві давні подруги, Слава і Мирослава, сиділи за кавою, обклавшись товстими записниками, журналами й жваво щось обговорювали. І може, збоку здавалося, що нічого особливого не відбувалося, та в ті хвилини народжувався проект під назвою «Каралєвна». Озброєні гарним настроєм, непоборним бажанням створити щось позитивне та блиском в очах, ми придумали і запустили цей проект, що охоплює чи не усі сфери інтересів сучасної дівчини/жінки. Ми створили те, чого раніше не було і чого нам самим не вистачало – сучасний, стильний, україномовний дівочий простір.

«Каралєвна» (сторінка сайту)

ДЛЯ ЧОГО

Наш проект потрібен дівчатам та жінкам. Тому що наша основна мета — довести кожній дівчині/жінці істину: вона – Каралєвна! Вона унікальна, талановита, гармонійна особистість, яка несе в собі Любов і Світло, яка творить неймовірні речі, якщо забажає того, і щодня змінює світ на краще! У кожної з нас бувають проблеми, депресії, поганий настрій, але колективна дівоча мудрість, усмішки, здорова самоіронія і підтримка однодумців — рятують завжди. Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна», який уже виріс до ПРОЕКТУ «Каралєвна» – про дівчат і для дівчат. Бо, як відомо, саме дівчата правлять світом!» То чому б їх не посадити на трон і не одягнути їм корону?

ДЛЯ КОГО

Наша цільова аудиторія, як показує статистика, не обмежена ні віковими рамками, ні статевими. Нас читають як жінки/дівчата, так і чоловіки віком від 16 і до 65+, наші вечірки та освітньо-мотиваційні заходи відвідують люди різних вікових категорій. Утім, основне ядро наразі це творча та інтелектуальна молодь віком від 20 до 35 років. Наші люди — запальні й непосидючі, відкриті до знань, подорожують, читають, знають іноземні мови, прагнуть вчитися, розвиватися, мають вищу освіту (а то і дві), цінують творчість та інноваційний підхід до усього, ЛЮБЛЯТЬ ЖИТТЯ!

МОЖЛИВОСТІ

Якщо ви любите і вмієте писати, ми радо опублікуємо ваші дописи, статті, замітки у нас на сайті! Мрієте вести авторську колонку? Запропонуйте нам тематику і назву ([email protected]), й разом ми здивуємо читачів! Хочете розповісти про цікавий проект, взяли інтерв’ю у непересічної особистості, маєте поради від стиліста/психолога/дієтолога? Пишіть нам!

У вас достатньо знань та експортного досвіду, ви з радістю виступаєте перед аудиторією з цікавою та корисною лекцією чи практикумом? Запропонуйте свою кандидатуру в якості спікера для наших івентів у «Бюро дівочих мрій». Ми шукаємо нових тем та цікавих лекторів. Сміливіше, напишіть нам листа ([email protected])

Відео:
https://vimeo.com/79325102;
https://vimeo.com/137959952;
https://www.youtube.com/watch?v=cBoqZxKIubc;
https://www.youtube.com/watch?v=ACWQuQ4TtfE.

Слава Світова та Мирослава Кошка

Ваші КаралЄвни.

Фото з архіву проекту «Каралєвна». PR.