«Команда команд» – це чудова книга, яка детально описує трансформацію однієї з найбільш традиційних і прихованих організацій (військових) – від традиційного менеджменту до оперативної організації. Не має значення в якій організації ви зараз працюєте, ви побачите ті ж проблеми, що і генерал Маккрістал.

Стенлі Маккрістал – чотиризірковий генерал у відставці, який керував JSOC (Об’єднане Командування спеціальних операцій США).

Парадигма управління більшістю організацій походить від Індустріальної Епохи. Генерал Маккрістал широко розповідає про те, як наукова теорія управління зачіпає кожен аспект організаційного мислення. Ця парадигма служила і служить більшості американським військовим та підприємствам США вже більше століття.

У сучасному нелінійному світі – організації повинні прийняти нелінійне мислення. Чітке розуміння спільної мети, прозорості та відкритості, чесних комунікацій на всіх рівнях. У світі, де кожен має смартфон і доступ до Інтернету може заподіяти шкоду організації. Генерал Маккрістал обговорив приклад з United Airlines, де клієнт розмістив відео, яке отримало понад 10 мільйонів переглядів на YouTube та завдало непоправної шкоди по репутації United.

Організації повинні задовольняти всіх клієнтів? Але як? Прочитайте книгу, і ви побачите, як багатофункціональні спільні команди здатні задіяти нову реальність складного світу. Розвиток довіри між командами, що існує між окремими особами в команді, відкрите спілкування та спільне розуміння мети, є темами високого рівня, які генерал Маккрістал буде докладно обговорювати в цій книзі.

Можу сказати те, що читати цю книгу потрібно для будь-якого менеджера ХХІ століття. Це нова реальність складного світу.

Резюме

  • Оцінка: 8/10.
  • Читати: так, якщо ви менеджер в будь-якій організації.

Також буде цікаво:   Книги року 2020 — BBC Україна