Навчитися малювати можна в будь-якому віці, якщо у вас є хороші помічники.

1. «Малювання: повне керівництво», Джованні Чиварди

У цьому посібнику відомий художник і професор Джованні Чиварди втілив весь свій багаторічний досвід малювання і викладання. І новачок, і досвідчений художник-професіонал зможуть вивчити нові техніки, перейняти досвід і розвинути свої навички малювання.

2. «Малюють всі! Повний курс малювання для початківців», Пітер Грей, Баррингтон Барбер

Спеціально для тих, хто цінує красу навколишнього світу і хоче навчитися малювати його, художники і письменники Пітер Грей і Баррингтон Барбер зібрали в цій книзі повний курс з малювання. Всі базові техніки і жанри докладно описані і забезпечені покроковими ілюстраціями. Довідник допоможе осягнути процес малювання від портретів до пейзажів. Кожен розділ забезпечений главою про необхідні матеріали, докладно розповідає про основні види технік і особливості в роботі в тому чи іншому жанрі. Практичні поради та наочні приклади допоможуть розкрити в собі талант художника, подолати страх перед порожнім аркушем паперу і почати творити!

3. «Ви зможете малювати через 30 днів: проста покрокова система, перевірена практикою», Марк Кистлер

Уміння малювати – навик, а не вроджений талант. Будь-хто може навчитися красиво малювати! Все, що вам для цього потрібно – олівець, листок паперу і готовність відкрити в собі справжнього художника. Про все інше ви дізнаєтеся з цієї книги. У ній розкрито всі секрети створення складних тривимірних зображень.

4. «Візуальні замітки. Ілюстроване керівництво по скетчноутінгу», Майк Роуди

Це чудове, повністю ілюстроване керівництво по створенню візуальних заміток (або скетчів). Ви дізнаєтеся, навіщо вони потрібні, як їх створювати і як вони допомагають запам’ятати і засвоїти значну інформацію.

5. «Портрети фруктів і овочів. Практичний посібник з малювання аквареллю», Біллі Шоуелл

Заворожуюче керівництво по малюванню овочів і фруктів аквареллю. Це практичне керівництво з красивими акварельними ілюстраціями дозволить вам зануритися в жанр ботанічної ілюстрації і навчитися бачити прекрасне навіть у самому звичайному овочі.

6. «Як намалювати все, що захочеш», Джилліан Джонсон

Ця книга – для тих, хто хоче малювати, але боїться, що у нього не вийде, для всіх, хто хоче подолати страх перед чистим аркушем паперу. Цей страх відчувають і діти-школярі і, звичайно ж дорослі. Часом після одного-двох негативних коментарів у дитини геть зникає бажання малювати і формується блок, який залишається на все життя. У цій книзі Джилліан Джонсон розповідає, як подолати цей блок, позбутися страху та малювати собі на втіху!

Також буде цікаво:   Що читати на канікулах: 10 художніх книг 2017 року

7. «Світ акварелі. Техніки, експерименти, практичні поради», Джин Хейнс

Для Джин Хейнс фарби – це скарби, а кість – чарівна паличка, з допомогою якої британська художниця та викладач пропонує перенестися в неосяжний світ акварелі. Вас чекають експерименти, незвичайні ефекти, покрокові демонстрації і практичні рекомендації. Освоївши авторську техніку малювання у вільній манері, ви створите по-справжньому неповторні картини.

8. «Малювання олівцем і фарбами», Євгенія Воскресенська

Озбройтеся олівцем і кистями, візьміть папір або полотно і малюйте – аквареллю, олією, акриловими фарбами. У цій книзі – тільки найкорисніша інформація: основи малюнка, техніки малювання, поради та секрети професіоналів. Ви навчитеся зображати квіти і дерева, тварин і птахів, пейзажі та натюрморти. Ви освоїте прийоми затінення і створення текстур, зможете створити власну манеру письма і неповторний стиль.

9. «Скетчбук художника. Скетчі в місті, в подорожах, на природі», Кеті Джонсон

У цій книзі Кеті Джонсон та інші художники показують улюблені куточки природи, будівлі, звук хвиль і улюблених домашніх тварин в своїх альбомах. Кеті ділиться порадами і вміннями, як перетворити скетчінг в приємне і продуктивне заняття.

10. «Почни малювати. Покрокові техніки для тих, хто хоче стати художником за 5 хвилин», Едвін Лутц

З перших сторінок крок за кроком читач знайомиться з такими поняттями, як лінійний малюнок, створення ілюзії обсягу, точність зображення, тональна опрацювання, створення збалансованої композиції і малювання обличчя людини в анфас і в профіль. Кожна тема супроводжується найдокладнішими покроковими поясненнями і великою кількістю прикладів, а формат А4 не дозволить упустити жодної деталі! Також книга містить приклади та підказки від художників, які навчалися за аналогічною методикою.

Набирайтеся натхнення, вивчайте інструкції і малюйте! Також буде в нагоді як навчитися малювати, де скачати книги безкоштовноелектронні книги.