Перетворюємо зовнішній вигляд, автоматизуємо завдання і робимо роботу з пристроєм зручніше.

1. Gboard або SwiftKey

Android-пристрої діляться на два типи: ті, на яких встановлена ​​Gboard, і ті, чию рідну клавіатуру хочеться відразу замінити. Gboard і її аналог SwiftKey, мабуть, дві найкращі клавіатури в Google Play. Вони трохи відрізняються зовнішнім виглядом, настройками і жестами, але в цілому надають приблизно однаковий набір функцій. Обидві абсолютно безкоштовні і не містять реклами, правда, у SwiftKey є платні теми.

2. IFTTT

Це неймовірно потужний і гнучкий інструмент, в якому є купа рецептів. Автоматичне відправлення повідомлень, зберігання фото з Instagram та інші не менш корисні функції. Додаток також уміє управляти функціями телефону, розумним будинком і працювати в парі з голосовими асистентами.

3. Navbar

Ця програма може змінити стиль панелі навігації внизу екрана, де розташовуються програмні кнопки управління «Назад», «Додому» і «Огляд». У Navbar багато тем – як стриманих і стильних, так і веселих. Крім того, додаток вміє змінювати колір навігаційної панелі в тон з додатком.

Єдиний мінус: Navbar не працює з пристроями Huawei.

4. Navigation Gestures

В Android Pie з’явилася зручна система управління жестами, що до цього давним-давно була реалізована в сторонньому додатку від XDA. Navigation Gestures дозволяє повністю позбутися від навігаційної панелі і управляти смартфоном виключно жестами. Свайпи з утриманням і без, зверху, збоку і знизу – кожному руху ви можете призначити свою дію.

5. Sharedr

Дуже корисний додаток для тих, хто часто користується функцією «Поділитися». Sharedr дозволяє навести порядок в меню, прибравши звідти ті додатки, якими ви рідко користуєтеся.

6. Substratum або Pluvius

Substratum і Pluvius можуть зробити екран вашого смартфона дійсно красивим. Нова анімація, ефекти, кольори – налаштувань тут вистачає. Ці програми використовують функцію OMS (Overlay Manager System), щоб повністю перетворити зовнішній вигляд системи. Substratum може працювати і без root-прав, але все ж на пристроях з правами суперкористувача обидва додатки демонструють найкращі результати.

7. Tapet

У Google Play не бракує в менеджерах шпалер, але Tapet має унікальну функцію. Він не завантажує шпалери з інтернету, а генерує їх самостійно, використовуючи безліч шаблонів, з яких ви можете вибирати вподобані. Додаток здатний створювати нові шпалери хоч кожну годину, при цьому вони будуть відповідати стилю Material Design і ідеально підходити до вашого пристрою.

Також буде цікаво:   Продажі iPhone злетіли після зниження цін

8. Tasker

Tasker – один з найбільш функціональних додатків в Google Play. Досить один раз налаштувати цю штуку, і вона буде робити за вас бекапи, вивантажувати фото в хмарні сховища, відправляти пошту і вичищати сміття.

9. KWGT

Ця програма дозволяє створювати віджети, які будуть виглядати так, як ви захочете. Погода, календар, годинник, кнопки дій, новини і RSS, клавіші управління музичним плеєром і багато іншого. Ви можете створювати віджети, які підходять під ваші шпалери.

10. Zedge

Zedge – це ще один популярний додаток для настройки зовнішнього вигляду Android. Фішка Zedge – його звукові ефекти. Тут є величезна кількість мелодій для дзвінка і звуків сповіщень, з яких ви можете вибрати вподобані. А ще можна завантажувати в додаток свої власні мелодії і звуки, щоб поділитися ними з іншими користувачами.