В даний час випуском смартфонів займаються сотні різних брендів, велика частина яких звичайно ж з Піднебесної. У кожного виробника мобільних пристроїв свої погляди на те, яким повинен бути ідеальний телефон, які вони і намагаються втілити в життя. Як стало відомо 29 вересня 2018 року, незабаром звичні смартфони зникнуть з ринку, причому назавжди, а відбудеться все це вже в кінці нинішнього року. Їх витіснять інші електронні пристрої нового покоління.

За останні кілька місяців в мережі з’явилася достовірна інформація відразу про декілька пристроїв, частина з яких вже офіційно представили публіці. Це, по суті, смартфони, але унікальні за своєю суттю. Вони мають практично повністю безрамковий екран, а всі датчики і сенсори знаходяться в висувній рухомій частині, як в мобільних пристроях 2000-х років. Подібне ніхто ніколи не робив за останні роки, через відсутність необхідності.

З кожним днем ​​в мережі з’являється все більше інформації від різних виробників, які готують до випуску подібні мобільні пристрої. Так, наприклад, вже відомо про Oppo Find X (представлений), Honor Magic 2 і Xiaomi Mi MIX 3, всі з яких мають висувну панель, на якій розташована фронтальна камера, датчики наближення і рівня освітленості, а також додаткові сенсори, необхідні для коректної роботи всього телефону. В ході виставки IFA 2018 свій мобільний пристрій з такою особливістю показала китайська Lenovo.

Практично всі смартфони з висувною частиною у вигляді слайдера володіють вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців, що також є великим плюсом подібних мобільних пристроїв. Що найважливіше, подібні телефони позбавлені вирізу в екрані, який так сильно багато хто ненавидить. Очікується, що в кінці нинішнього року багато виробників телефонів представлять унікальні за своєю суттю мобільні пристрої нового покоління, які на початку 2019 року почнуть копіювати абсолютно все, завдяки чому висувна рухома частина з’явиться навіть у бюджетних моделях.

Джерело: semobile

Також буде цікаво:   Samsung представила бюджетний флагман Galaxy A90 з підтримкою 5G