iPhone XR об’єднує яскравий дизайн і сучасні можливості. Найновіший продуктивний процесор, дозволяє працювати гаджет ефективно та потужно, а дисплей Apple дає найякіснішу картинку, відмінна камера і швидкий Face ID.

Дизайн і дисплей

iPhone XR має найбілший дисплей серед усієї лінійки – 6,1-дюймовий дисплей Liquid Retina. Розширення 1792 × 828 пікселів і щільність 326 точок.

Найпросунутішиї ЖК-дисплей серед всіх пристроїв Apple. За допомогою нових технологій підсвічування інженерам Apple вдалося створити закруглений по кутах екран, який займає всю поверхню передньої панелі смартфона. У нього точна передача кольору і широкий колірний обхват.

Технологія True Tone. Яка володіє шестиканальним датчиком світла екран смартфона автоматично налаштовує баланс білого відповідно до умов навколишнього середовища. Зображення виглядає так, ніби воно надруковано на аркуші паперу.

Зібраний зі скла і алюмінію. Передня і задня частини смартфона скляні. Скло щільно прилягає до рамки, забезпечуючи захист від вологи за стандартом IP67. Він витримує занурення у воду на глибину до 1 м до 30 хвилин.

Місця для кнопки Home на корпусі не знайшлося, але вона і не потрібна: її функціональність тепер виконують прості жести.

6 кольорів корпусу на вибір:

  • чорний;
  • білий;
  • синій;
  • кораловий;
  • жовтий;
  • червоний (PRODUCT) RED TM.

Кольори рамки і задні панелі підібрані таким чином, щоб їх поєднання виглядали максимально гармонійно.

Процесор

Новий чіп A12 Bionic. Це перший мобільний чіп, розроблений на базі 7 нм технічного процесу.

Він побудований на базі 2-х продуктивних і 4-х енергоефективних ядер, які працюють одночасно в найскладніших завданнях і окремо, коли зайва потужність не потрібна.

A12 до 50% більш енергоефективний і до 15% швидший, ніж A11 Bionic, який використовується в минулих версія.

4-ядерна графічна система iPhone XR на 50% більш продуктивна, ніж раніше. З нею ігри і складні додатки працюють швидше.

Рішення використовує технологію нового покоління під назвою Neural Engine. Вона реалізує машинне навчання, завдяки чому швидше і якісніше працюють доповнена реальність, зйомка фото та відео, а також ігри.

Додатки на iPhone XR запускаються до 30% швидше, ніж на попередниках.

Face ID працює швидше. 

Акумулятор

iPhone XR працює довше. В середньому новий смартфон працює на 1,5 години більше.

Камери

Ефект «Глибина». За допомогою технологій машинного навчання інженерам Apple вдалося реалізувати портретний режим з фокусом на об’єкті зйомки і художнім розмиванням заднього плану на базі однієї камери замість двох.

Як і iPhone XS, iPhone XR підтримує ефект «Глибина», за допомогою якого можна відрегулювати інтенсивність розмиття заднього плану.

Налаштувати глибину різкості вручну ви також зможете на знімках, зроблених за допомогою передньої камери TrueDepth.

З’явилася підтримка Smart HDR. За допомогою цієї технології і швидкого процесора камера автоматично накладає кілька знімків з різною експозицією, щоб домогтися максимальної опрацювання деталей. Це дає можливість зменшити кількість шумів і підвищити чіткість світлих і темних ділянок кожного знімка, навіть зробленого в русі.

Також буде цікаво:   Xiaomi Mi 10 став найкращим в світі смартфоном

Зйомка відео також покращилася.

Сховище

На вибір доступні 3 варіанти: на 64, 128 і 256 ГБ.

Підсумок. iPhone XR поєднує в собі сучасні технології і яскраві кольори корпусу. У ньому такі ж швидкі процесор і Face ID, як в iPhone XS і iPhone XS Max, при цьому він більш доступний.