На території України вже більше 10 років передбачена така вимога як страхування відповідальності власників автомобілів. Завдяки страховому полісу ОСАГО власник транспортного засобу може бути спокійним не за свою машину, а за власний гаманець. Але при виїзді за кордон теж необхідно робити страхування, яке називають зелена карта. Тому оформити зелену карту онлайн можна в багатьох компаніях, наприклад, в компанії GREEN TRAVEL.

Вперше такий різновид страхування з’явився шістдесят років тому, причому запровадило його світове страхове товариство. На сьогоднішній день до системи Green Card приєдналось 48 країн Європи, а також країни з Близького Сходу, країн СНД. Безпосередньо в Україні таку Зелену карту почали реалізовувати в 1997 році.

Особливості Зеленої карти

Купуючи Зелену карту кожен власник транспортного засобу повинен чітко усвідомлювати – це різновид документі для всіх країн уніфікований. Більшість автомобілістів цікавить лише одне питання – яким чином можна замовити поліс?

Перш за все, для оформлення Грін карти необхідно мати на сам автомобіль технічний паспорт і закордонний паспорт на водія. Вартість документу не є сталою і вона визначається в кожній країні на свій лад, в залежності від законодавства. Правда різниця суттєвої різниці в ціні немає, тому вартість полісу в Україні не буде мати великої різниці від полісу, придбаного у Франції.

Зовсім інша ситуація з розміром відшкодування. Тут сума визначається в залежності від країни, де відбулась дорожньо-транспортна пригода.

Якщо аварія сталась за кордоном, то відшкодування по Зеленій карті здійснює МТСБУ. Як результат, купувати страховку необхідно в тих компанія, які є повноцінними членами МТСБУ. Перевірити список учасників можна відвідавши офіційний сайт бюро.

Розрахунок вартості

Якщо власника автомобіля цікавить питання вартості Зеленої карти, тоді йому необхідно розуміти деякі моменти. Перш за все, на ціну впливають деякі важливі критеорії:

  • термі перебування за кордоном;
  • місце перебування;
  • тип транспортного засобу.

Але не варто забувати, що ми з вами проживаємо у 21 столітті, тому для водіїв існує можливість в режимі онлайн замовити собі поліс. Причому його можна придбати навіть на строк в 15 днів.

Така можливість дає змогу суттєво зменшити термін отримання документу, а також звести до мінімуму витрати свого часу. Не потрібно нікуди їхати, тратити зусилля, достатньо скористатись спеціальним сайтом та заповнити форму.

Також буде цікаво:   Игровой автомат от Золото лото UA и его характеристики