Перед сучасною людиною регулярно виникає необхідність здійснювати різноманітні поїздки. Добре коли вони обмежуються територією власного міста, де можна дістатись з точки “А” в точку “Б” з допомогою власного автомобіля, громадського транспорту чи скориставшись послугами таксі. Але що робити, коли необхідно поїхати в інше місто, особливо в іншу область, в інший куток країни? А бувають завдання більш складніші, коли постає необхідність поїхати в іншу країну і для цього необхідно подолати не одну сотню кілометрів, а інколи й більше тисячі.

Саме в таких випадках варто скористатись послугами перевізників пасажирів, наприклад, доїхати до необхідного місця на автобусі. Канули вже в минуле, хоч і не зовсім далеке, часи, коли щоб дізнатись розклад руху автобусів, щоб придбати квиток необхідно було їхати на автовокзал, в касу попереднього продажу. У ХХІ столітті ця необхідність відпала, адже все це можна зробити не виходячи зі стін власного будинку/квартири чи перебуваючи на робочому місці. Звісно, така можливість з’являється у тих, хто користується світовою мережею Інтернет.

Ось, власне, живий приклад таких можливостей – он-лайн сервіс продажу квитків на автобусні перевезення «РЕЙС». Завдяки такому ресурсу кожен потенційний пасажир економить свій час та власні кошти, наприклад, для придбання білету в той чи інший напрямок необхідно лише у певну графу ресурсу ввести данні: кількість пасажирів, час та дату і назву пункту прибуття та відправлення.

На сьогоднішній день на ринку автотрансферної галузі існує велика кількість компаній, але клієнту важливо зробити вибір на користь тієї, яка надає не тільки якісні послуги, але й здійснює безпечні перевезення. Варто зауважити, що Он-лайн сервіс “РЕЙС” залучає до співпраці лише тих автоперевізників, які перевірені в роботі, часом, а також ті, яким надана відповідна ліцензія. Саме тому можна говорити про те, що пасажир не тільки купує з користю та вигодою квиток, але й те, що він отримує якісну та безпечну послугу.

Саме завдяки Он-лайн сервісу можна взнати вартість квитка Київ Варшава, або здійснити бронювання такого квитка в режимі онлайн.

Обов’язково зверніть увагу, що в системі “РЕЙС” існує розклад міжнародних поїздок. Це є підтвердженням того, що на такий вид послуг існує попит. На сайті сервісу можна знайти прямі рейси до Франції, Німеччини, Чехії, Італії, Польщі, крім цього не варто забувати про туристичні подорожі та корпоративні перевезення. Також важливим є те, що завдяки “РЕЙСу” унеможливлюється використання спекулятивних націнок.

Також буде цікаво:   Бездротові навушники Xiaomi Mi AirDots здивують всіх головною особливістю

Ще один аспект роботи сервісу – кожен з представлених на сайті автобусних рейсів орієнтований на досить актуальні пасажирські напрямки. А щоб ознайомитись з цим переліком необхідно скористатись відповідним розділом сайту.

Також на сайту онлайн-сервісу існує досить зручна послуга отримання довідкової інформації від чергового менеджера сайту. З ним можна зв’язатись телефоном чи з допомогою онлайн-контакту. Завдяки такому спілкуванню клієнти отримують інформацію про:

  • вартість квитка на той чи інший рейс;
  • кількість технічних зупинок на маршруті та його тривалість;
  • які міста знаходяться на маршруті;
  • який автотранспорт має графік руху;
  • яка технологія отримання на руки проїзного документу;
  • яка вартість соціальних квитків на ті чи інші маршрути;
  • акційні варіанти цін.

Особливою гордістю онлайн-ресурсу “РЕЙС” є те, що клієнтам в переважній більшості пропонується кілька варіантів маршрутів і вони обирають для себе найбільш вигідний. Не даремно девізом сайту є бажання надання своїм клієнтам максимальної зручності.