Як стало відомо, «пошуковий гігант» прийняв остаточне рішення про закриття сервісу Google Allo, тобто месенджера, на який колись була велика ставка. Хоч це програмне забезпечення і стало популярним, в результаті чого тепер ним користуються мільйони людей, однак керівництво вирішило все це недостатнім для того, щоб він міг продовжувати роботу. За задумом творців, він повинен був замінити собою WhatsApp і Viber на гаджетах, що працюють під управлінням Android.

Проте, нічого подібного не сталося, тому на проекті Google Allo і було вирішено поставити хрест, повідомили офіційні представники «пошукового гіганта». Даний сервіс буде закритий для всіх користувачів вже в березні 2019 року, а більш точні терміни обіцяють повідомити за кілька днів до закриття. В налаштуваннях цього додатка вже є спеціальна функція, яка дозволяє завантажити всю історію чатів з співрозмовниками, якщо комусь вона потрібна.

Додаток Google Allo побачив світ у 2016 році, приблизно три роки тому, але стати популярним йому так і не вдалося. За допомогою даного меседжер користувачі можуть спілкуватися один з одним, обмінюватися файлами, а також здійснювати голосові дзвінки. Все це відбувається з максимальним рівнем комфорту, а використовувати даний месенджер можна не тільки на гаджетах під управлінням Android, але і на базі iOS. В майбутньому Google обіцяє запустити новий фірмовий мессенджер.

Також буде цікаво:   Чим відрізняються Xiaomi Mi Band 4 і Xiaomi Mi Smart Band 4