Як стало відомо від офіційного джерела, вже незабаром на базі платформи Android Messages буде запущений спеціальний месенджер, який буде працювати на мобільних пристроях під управлінням однойменної операційної системи. Щоб почати використовувати такий сервіс для спілкування буде досить просто встановити SIM-карту в смартфон, після чого можна буде обмінюватися повідомленнями і файлами, причому абсолютно безкоштовно. При цьому, робити це стане можливим і без підключення до інтернету.

Спеціально для сервісу Android Messages компанія Google багато років створювала технологію RCS, яка вдає із себе просунуті SMS. Нова розробка відрізняється від старої тим, що з її допомогою можна відправляти тексти будь-якого обсягу, а також передавати файли на високій швидкості. Використовувати таку технологію зможуть клієнти таких стільникових операторів, які її впровадять, а серед таких вже близько п’яти десятків. За рахунок цього користувачі зможуть використовувати месенджер навіть при відключеному мобільному інтернеті.

За допомогою Android Messages стане можливим відправляти повідомлення і файли, а також, крім того, здійснювати голосові дзвінки і робити відеодзвінки. В майбутньому Google обіцяє додати підтримку групових розмов. За замовчуванням дане програмне забезпечення виявиться встановлено на смартфони LG, Motorola, Sony, HTC, ZTE, Micromax, HMD Global (Nokia), Archos, BQ, Cherry Mobile, Condor, Fly, General Mobile, Lanix, LeEco, Lava, Kyocera, MyPhone , QMobile, Symphony і Wiko, що зробить його вкрай популярним, змусивши багатьох людей відмовитися від WhatsApp і його аналогів.

Само собою, що новий сервіс для спілкування від Google виявиться повністю безкоштовним, а додаток Android Messages за замовчуванням виявиться вбудовано в багато мобільних пристроїв на ринку, тоді як власники інших зможуть встановити його з магазину Google Play. Залишилося тільки дочекатися запуску, який має статися в першій половині 2019 року.

Також буде цікаво:   Xiaomi представила Bluetooth-навушники для спорту дешевше 600 гривень