Для зручності розміщення приладів обліку і розводки труб систем опалення та водопостачання використовується шкаф для коллектора теплого пола. Устаткування такого призначення буває двох видів: вбудоване і зовнішнє.

Боковини шафи регулюються по глибині. Найякіснішою вважається конструкція, виготовлена із сталевого листа, з полімерним покриттям, з захистом від корозії. Устаткування забезпечити не тільки зручність підключення всіх систем, але і комфорт при подальшій експлуатації. В інтернет магазині Софіївка великий вибір шаф для колектора теплої підлоги за вигідною ціною, великий вибір колекторних вузлів і колектора для опалення від кращих виробників.

Переваги використання такого обладнання:

  • Скорочує кількість труб
  • Можливість установки приладів обліку
  • Доступ до регулюючої системи для ремонту і модернізації
  • Нормалізує тиск води в системі

Колектор повинен бути забезпечений спеціальною системою воздуховідвода. Вибору та встановлення вузла необхідно приділити пильну увагу, так від його якості буде залежати правильність роботи систем опалення та теплої підлоги. За допомогою інтернет магазину Софіївка ви можете замовити колекторні шафи,  колекторні вузли і колектора в будь-яку точку України.

Також буде цікаво:   Багатофункціональні інструменти Dremel