Ювелірна прикраса – традиційний подарунок для улюблених жінок на день народження, річницю весілля або Новий рік.

Підійде вона і для матері, сестри, і інших родичок в якості презенту на велике свято або ювілей. Вибираючи ювелірну прикрасу для чоловіка, краще віддати перевагу виробам зі срібла. Порадуйте чоловіка строгим, але красивим браслетом, наприклад, в честь десятиліття знайомства, такий оригінальний подарунок напевно припаде йому до душі.

У більшості випадків ювелірні прикраси дарують жінкам. Приготувавши такий подарунок, ви можете бути впевнені в тому, що зробили правильної вибір, адже немає практично жодної дами, яка була б байдужа до блиску дорогоцінних металів і каменів. Крім того, благородні метали вкрай довговічні, вони будуть радувати своїх господарів і багато років по тому.

Вибір конкретного виробу багато в чому залежить від віку, а також переваг і смаків вашої обраниці, а вибрати прикрасу ви можете на сайті www.eurogold.ua. Однак не варто дарувати ювелірні прикраси маленьким дівчаткам, адже вони легко можуть втратити їх або зіпсувати. Починаючи з чотирнадцяти років можна побалувати дівчину, наприклад свою дочку, тонким золотим браслетом або витонченим кулоном на ланцюжку, хоча зазвичай прийнято робити подібні подарунки на повноліття або в честь закінчення школи. Юній дівчині не варто дарувати вироби з великими каменями: для неї важливіше не вартість прикраси, а то, наскільки стильно і сучасно воно виглядає. Ви не помилитеся, якщо піднесете тендітній особі тонке кільце зі срібла або золота. Якщо ви не впевнені в тому, що добре знаєте смаки дівчини, піднесіть їй що-небудь в класичному стилі: це може бути простий золотий ланцюжок або витончена брошка. Дівчинці-підлітку добре підійдуть оригінальні прикраси, такі як кулон у вигляді забавного кошеняти або сережки у формі зірочок. Якщо вам хочеться здивувати обраницю, піднесіть їй набір срібних кілець для ніг.

Існує негласна традиція, за якою чим старше жінка, тим більше солідні прикраси варто їй дарувати. Строгих правил тут, звичайно ж, немає, робіть вибір, виходячи з того, наскільки добре ви знаєте ту, кому збираєтеся зробити такий подарунок. Придивіться до вже наявних у жінки прикрас, можливо, ви зможете зрозуміти, що саме їй подобається. У будь-якому випадку, вам завжди прийде на допомогу класика: золоті ланцюжки, сережки з діамантами, набір прикрас (сережки, браслет, кулон) в одному стилі. Жінкам у віці зазвичай дарують масивні прикраси з камінням, переважно браслети і брошки, можна також сережки.

Також буде цікаво:   Оборудование для питьевой воды от Кулерова Funky Company

Практичні поради:

  • Коштовне каміння на прикрасах вибирайте під колір очей своєї обраниці;
  • Перш ніж дарувати сережки, упевніться, що у жінки проколоті вуха;
  • Не варто дарувати діамантове кольє дівчині, якій нікуди його надягати, віддайте перевагу чомусь менш помітному, але настільки ж дорогому.

Вибираючи ювелірну прикрасу в подарунок, спробуйте довіритися власній інтуїції. Закрийте очі, уявіть свою обраницю в святковій сукні, з гарною зачіскою, прикрасами. Виберіть те, що підійде саме їй, і тоді ваш подарунок запам’ятається надовго.