Від невеликих кишенькових моделей до потужних прожекторів підвищеної яскравості.

Worklight

Компактний ліхтар з ребристою рукояткою представлений в двох розмірах: 11 і 14,8 см в складеному вигляді. На торці розташований магніт, за допомогою якого модель можна прикріплювати до металевих поверхонь. Також є петля для підвішування і кліпса для носіння на ремені.

Ліхтар підтримує п’ять режимів роботи, серед яких є червоне підсвічування. Стане в нагоді в умовах нічного полювання і риболовлі. Живиться пристрій від вбудованого акумулятора, заряджається від вхідного в комплект USB-кабелю.

Ціна: від 5$.

КУПИТИ

Linkax

Ліхтар з обертовим гачком, декількома магнітами і регульованою підставкою – все це дозволяє встановлювати гаджет на різних поверхнях і налаштовувати максимально відповідний кут падіння світла. Є два режими роботи. Пристрій також можна використовувати в якості пауербанка.

Живиться ліхтар від вбудованого акумулятора. USB-кабель для підзарядки поставляється в комплекті. До замовлення доступні моделі з вставками синього або червоного кольору.

Ціна: від 10$.

КУПИТЬ

Yifanao

При невеликому розмірі в 28,5 см, модель має значну яскравістю до 700 люмен. Ліхтар обертається навколо рукоятки на 360°, є гачок і магніти на торці і задній частині. Підтримуються два режими яскравості.

Заряджається ліхтар від акумуляторів, які не входять до мінімальної комплектації. В асортименті продавця також представлені набори з батареями і адаптерами живлення від мережі і прикурювача автомобіля.

Ціна: від 11$.

КУПИТИ

Moonbiffy

Ліхтар в надувному корпусі займає зовсім небагато місця в складеному вигляді. Його можна підвісити на рюкзак і заряджати акумулятор від вбудованої сонячної панелі прямо під час пересування. Також передбачене підживлення через USB-кабель.

Сам ліхтар можна використовувати в якості пауербанка для смартфонів та інших гаджетів. Є чотири режими яскравості. При найнижчому з них ліхтар буде працювати протягом 110 годин.

Ціна: 12$.

КУПИТИ

Також буде цікаво:   Фото модель Сара Джин Андервуд, мандрівниця по заповідним куточкам США