Шини, а точніше всесезонная резина здебільшого використовуються  для кліматичних зон, де температура не опускається нижче 0 градусів. У всіх інших випадках, тобто все що нижче нуля, потрібно використовувати зимові покрышки, які в свою чергу за складом гумової суміші і малюнку протектора діляться на:

  • зимові нешиповані шини європейського типу (переважне використання на очищених дорогах при температурі до мінус 10-15 градусів)
  • зимові нешиповані шини скандинавського типу, липучка (можливість використання на засніжених дорогах при більш низьких температурах до мінус 30-35 градусів)
  • зимові шиповані шини (переважне використання на засніжених дорогах  при температурах до мінус 30-35 градусів)

Відразу обмовлюся, що всі типи доріг і температурні діапазони наведені приблизно для розуміння відмінності типів зимових шин.

Літні шини, за своїм хімічним складом резини твердіші, і більше стійкі на дорозі. Тому саме літня резина використовується на гонках спорт карів. Якщо ви хочете вибрати хорошу літню, зимню або всесезонну резину для свого авто, кращого інтернет – магазину ніж http://rezina.fm/ вам не знайти. Тут є все, а саме резина всіх найвідоміших брендів, диски від відомих виробників, за доступньою ціною. Акції та знижки на сайті вас прийємно здивують.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Загрузка...