Шини, а точніше всесезонная резина здебільшого використовуються  для кліматичних зон, де температура не опускається нижче 0 градусів. У всіх інших випадках, тобто все що нижче нуля, потрібно використовувати зимові покрышки, які в свою чергу за складом гумової суміші і малюнку протектора діляться на:

  • зимові нешиповані шини європейського типу (переважне використання на очищених дорогах при температурі до мінус 10-15 градусів)
  • зимові нешиповані шини скандинавського типу, липучка (можливість використання на засніжених дорогах при більш низьких температурах до мінус 30-35 градусів)
  • зимові шиповані шини (переважне використання на засніжених дорогах  при температурах до мінус 30-35 градусів)

Відразу обмовлюся, що всі типи доріг і температурні діапазони наведені приблизно для розуміння відмінності типів зимових шин.

Літні шини, за своїм хімічним складом резини твердіші, і більше стійкі на дорозі. Тому саме літня резина використовується на гонках спорт карів. Якщо ви хочете вибрати хорошу літню, зимню або всесезонну резину для свого авто, кращого інтернет – магазину ніж http://rezina.fm/ вам не знайти. Тут є все, а саме резина всіх найвідоміших брендів, диски від відомих виробників, за доступньою ціною. Акції та знижки на сайті вас прийємно здивують.

 

Також буде цікаво:   Бу iPhone 11 pro max от магазина "Як новий"