Коли ми ремонтуємо приміщення, то хочеться все зробити бездоганно. Все ж таки від цього залежить як вигляд кімнат, так і їхня функціональність. Тому щоб вам було комфортно та приємно перебувати в оновленому просторі, краще багато чого продумати завчасно. Наприклад, купити меблі в стилі лофт у Львові, які будуть якісними та гармонійно підійдуть до інтер’єру кімнати. Ще важливо передбачити ймовірні помилки при ремонті й постаратися не допустити їх.

Як перетворити помилки в оформленні на успіх?

1. Купівля меблів тільки на основі зовнішнього вигляду

Купуючи меблі, важливо враховувати матеріал і функцію кожного предмета, а не просто обирати їх із естетичних цілей. Одна з найпоширеніших помилок, які роблять люди під час декорування, – це купівля дорогих меблів, орієнтуючись виключно на дизайн. Вироби можуть мати гарний вигляд, та чи вони практичні? Зручно, що ви зможете знайти в OAK shop естетичні, надійні та водночас функціональні меблі.

Рішення: плануючи оформлення кімнати, подумайте про її призначення та планування. Наприклад, кухні та ванні кімнати – це приміщення, де зазвичай багато вологи. Тому дерев’яні чи тканинні жалюзі – не функціональне рішення, але їх легко чистити, як ролети чи вінілові конструкції.

2. Вибір фарби перед заселенням

Визначати колір фарби перед тим, як переїхати, – це ще одна велика неприємність із декоруванням. Хоча процес фарбування захоплює, це не обов’язково має бути першим, що потрібно при плануванні стилю своєї кімнати.

Як варіант: перш ніж зупинитися на кольорі фарби, спершу визначтеся з основними меблями (оббивка, килимки, дивани, подушки, віконні атрибути). Фарбувати простіше, коли ви знаєте, якими предметами облаштуєте кімнату. А от шукати тканини, які вам подобаються, після того, як вибрали колір стіни, значно складніше.

3. Уникайте сміливого вибору

Експерименти з темними фарбами додадуть вашому дому глибини та характеру. Та багато людей бояться спробувати щось нове. Ніхто не хоче приймати неправильне рішення, оформлюючи інтер’єр. Та якщо боятися втілювати сміливі ідеї, можна отримати дизайн, який не буде вас влаштовувати до кінця.

Що можна зробити: коли мова про використання сміливих кольорів, спробуйте спочатку поекспериментувати зі стіною. Крім того, можна додати яскраві відтінки за допомогою аксесуарів і візерунків, таких як оригінальний килимок або барвиста подушка.

4. Занадто багато відкритого сховища

Не зважаючи на те, що відкриті шафи привабливі для багатьох господарів, вони часто можуть виглядати захаращеними та надмірно зайнятими, якщо їх неправильно оформити.

Також буде цікаво:   Прочищення каналізації

Як виправити: використовуйте відкрите сховище для практичності та улюблених речей. Наприклад, на кухні виставте свій улюблений посуд на поличці, до якої є легкий доступ. Також можна поставити стильні речі на відкрите місце. Однак відкриті стелажі приваблюють пил. Тому не переповнюйте свої полиці та переконайтеся, що маєте закрите сховище, щоб речі не потрапляли в поле зору, а ваш будинок був простим і чистим.

5. Блокування природного світла

Раптова втрата природного світла може негативно вплинути на якість вашого життя, а також зробити простір менш привабливим.

Що зробити: повісьте дзеркала навпроти вікон, щоб відбивати світло навколо вашої кімнати. Уникайте розміщення меблів перед вікнами, якщо вони вищі за підвіконня. Фіранки стануть альтернативою шторам завдяки своєму прозорому матеріалу.

Дотримуйтеся цих порад, щоб ваша оселя була гарною та комфортною. Успіхів!