Для компанії “Інтеграл-Буд” створення житлового комплексу “Семицвіт” є зовсім новим проектом, але в основі його реалізації лежить принцип створення для людини комфортного життя та доступного житла. Щоб дізнатись більше інформації про компанію-забудовника та про сам комплекс, можна відвідати офіційний сайт https://semycvit.com/. А по суті будується новий мікрорайон, з хорошою та сучасною інфраструктурою.

Проект реалізовано з задумкою, щоб кожному власнику житла було доволі комфортно там знаходитись, проживати. Якщо говорити про сам комплекс, то він знаходиться зовсім поряд з центральною частиною Львова, адже щоб дійти пішки до Оперного театру, необхідно потратити всього лише 15 хвилин. На сьогоднішній день ще продаються квартири, тому кожен бажаючий отримати за хороші гроші якісне житло, має обов’язково розглянути цю пропозицію.

Технічні характеристики та технологія будівництва комплексу

Щоб зрозуміти масштаби будівництва та потенціал комплексу, давайте зупинимо свою увагу на деяких технічних характеристиках. Перш за все, весь комплекс розташований на території, загальна площа якої складає майже 8 гектарів, а якщо говорити точніше, то 7,7 гектара. На цій землі за генеральним планом має бути розташовано 15 будинків. Найменший з них має лише 6 поверхів, а найбільші – 15.

Також у відповідності з планом загальна кількість квартир у ЖК “Семицвіт” сягає цифри в 2035. Окремо варто зупинитись на площах житла мешканців, що його куплять. Найменші квартири мають загальну площу 35 квадратних метри – це студії, або однокімнатні. Найбільші квартири мають загальну площу в 147 квадратних метри.

Окремого акценту заслуговують технології будівництва, адже левова частина всіх будівель зводиться за монолітно-каркасного бетону. Щоб надати будинку привабливого зовнішнього вигляду, зовнішні стіни будуть з керамічної цегли.

Інфраструктура комплексу

Для повноцінного існування комплексу передбачено створення цілої низки об’єктів, які складатимусь разом інфраструктуру. Як результат, після завершення будівництва мешканцям буде легко та комфортно проживати в ЖК “Семицвіт”. Причому забудовники пам’ятають не тільки про дорослих, але й про самих молодих мешканців, для яких передбачено якісний та просторий ігровий майданчик. На ньому зможуть провести своє дозвілля не тільки маленькі, але й підлітки.

Для любителів буди якомога довше на свіжому повітрі передбачено облаштування клумб, газонів, лавочок та альтанок. В планах є будівництво дитячого садочка, що буде актуально для молодих батьків та їх дітей.

Також буде цікаво:   Турецкая детская мебель Kupa