Сайт відеохостингу «Ютуб» вже давно перетворився з сайту в щось більше. Кожен день велика кількість користувачів завантажують на цей ресурс різноманітне відео. Палітра цих роликів різноманітна, від навчальних роликів до реклами. 

 

Також на Ютубі існує велика кількість каналів, кількість переглядів яких можуть залишити позаду навіть деякі телевізійні канали. Вдало стоврене відео може за короткий проміжок часу набрати божевільну кількість переглядів, зробивши його автора справжньою зіркою. 

 

Звісно, щоб стати відомим на Ютубі, чи для розміщення на його сторінках відео необхідно створити власний канал. Це перший крок, але завдяки йому у вас з’явиться можливість додавати відеоролики, а також ставити лайки, підписуватись на інші канали та залишати там коментарі. Звісно, реєстрація на відомому сайті відеохостингу є безкоштовною. Правда можна і без реєстрації, але в цьому випадку у користувача є тільки можливість переглядати ролики, тому реєстрацію краще не обходити. 

 

Також зареєструвавшись користувач отримує можливість завантажувати свої власні ролики. 

 

А тепер давайте більше детально про процедуру створення каналу.

 

1. Для початку необхідно відкрити будь-який улюблений браузер (наприклад, Google Chrome) і заходимо на сайт google.com.ua

 

2. Далі слід натиснути кнопку «Увійти» (вона знаходиться справа вгорі)

3. Після цього тиснемо «Створити обліковий запис» (знаходиться під формою авторизації)

4. Тепер заповнюємо поля форми реєстрації:

– Ім’я прізвище

– Ім’я користувача, воно ж буде вашим електроною скринькою

– Придумайте пароль

– Дата народження. Ютуб дозволяє реєструватися лише тим хто досягнув 18-річного віку. Якщо вам менше 18 років, то запитайте дозвіл у батьків і зареєструйте аккаунт на них.

– Ваша стать

– Потім заповнюємо капчу (перевірка, що ви не робот)

– Ставимо галочку «Я приймаю умови …»

І тиснемо «Далі»

5. Якщо ви все зробили добре, не помилились, тоді реєстрація пройде успішно. Необхідно в обов’язковому порядку запам’ятати свою адресу електронної скриньки, а также не забувайте про пароль. Краще за все дану інформацію записати на папері та покласти десь в надійному місці, щоб при потребі необхідно було пригадати важливі дані. 

6. Тепер тиснемо на іконку з десятьма маленькими квадратиками, вибираємо YouTube і тиснемо на нього

7. Ми перейшли на Ютуб, де в правому верхньому кутку натискаємо кнопку «Увійти»

8. Тепер ми авторизувалися в своєму акаунті на ютубі, зараз тиснемо на порожній контур людини, яка знаходиться в правому куті. Тиснемо на «Творча майстерня».

Також буде цікаво:   Pin Up games — первоклассные развлечения онлайн

9. І тепер залишається натиснути важливу кнопку – «Створити канал»!

10. Тепер залишилось додати у профіль власну фотографію (або вибрати будь-яке інше зображення, яке підійде для вашого каналу) і тиснемо кнопку «Продовжити».

11. Тепер вас можна привітати, адже ви маєте свій канал на ютубі! Тепер можете додавати свої відео та використовувати всі можливості цього ресурсу.