Невеликий маршрут, де ви зможете подивитися незвичайні і навіть “містичні” місця України.

  • Львів, Золочівський замок-музей.
  • Одеські катакомби.

Поїздка займе 3 дні. Заздалегіть збронювати квитки. Також при покупці онлайн можна використовували промокодом, що дозволять заощаджувати на кожному напрямку.

Золочівський замок: 1-2 дні

У місцевих багато легенд, пов’язаних з Золочівським замком: і фортецею він був, і школою, і в’язницею. Без екскурсовода в замку робити нічого, фотки там заборонені, а просто бродити і розглядати стіни не цікаво. Народу купа, що трохи збиває враження. Ціни всього 10 грн. за вхід, з екскурсією 50 грн.

Ці споруди настільки старовинні, що ти відчуваєш їх дух. А з іншого боку думаєш про величи архітектури і запитах предків!

Золочеві місто дуже красиве. Проживання в місці обійдеться близько 100 грн. в хостелі, також можна недорого перекусити. Погулявши по Золочеву цілий день, і тогож вечора вирушаємо до Одеси.

Одеса і катакомби: день 3

Одеса дуже гарне і чудове місто, за добу її всю не оминути, тому стоїть відвідати: тещин міст, погуляли по набережній і звичайно піти в катакомби. Для поїздки в катакомби доведеться поїхати з Одеси в с. Нерубайське. Якщо ви замовляєте екскурсію то у вартість входить переїзд з Одеси в с. Нерубайське. Одеські катакомби справлять сильне враження і запамятаються надовго. Довжина катакомб складає 3 000 км, і це реально інший світ. Читайте відгуки про дайний маршрут http://www.turpravda.com/ua/odessa/blog-185447.html.

В процесі екскурсії ви зможете побачити:

  • Затоплені місця.
  • Підземне озеро.
  • Катакомби, де відбулися завали.

Також буде цікаво:   Якісні кемпінгові ліхтарі з AliExpress