Сучасні підвіски та кулони, виготовлені із срібла, золота чи платини мають особливе «становище» серед модників будь-якого віку. Така прикраса завжди доповнюється спеціальним шнурком із атласу, шкіри, шовку або ж ланцюжком із аналогічного дорогоцінного металу. Вони зустрічаються не тільки на жінках, але навіть і на чоловіках.

Золоті кулони, які сьогодні пропонуються каталогами інтернет-магазинів та ювелірних лавок мають різноманітні геометричні та смислові концепціях. Експерти інтернет-магазину Злато звертають увагу на те, що обираючи таку прикрасу завжди варто дивитися на символізм золотого кулона, адже не кожна людина дотримується тих чи інших поглядів у житті.

Які бувають золоті кулони?

Підвіски

Смислове значення сьогодні дуже важливе для кулона. Виходячи із такої класифікації, вони бувають:

  • Літерами;
  • Символами;
  • Куланами-іконами;
  • Натільними хрестиками;
  • Знаками зодіаку;
  • Естетичними виробами, наприклад, у вигляді сплетінь ліній, фігур, кольорів, геометрії, інкрустовані дорогоцінними та напівкоштовними каменями, емальовані, на шнурках чи ланцюжках і так далі.
  • Ладанками.

Краса зі світу ювелірів: що означає кожен кулон

Літери та символи представляють собою сучасні прикраси з незвичайним тлумаченням. Так, буква кулону може означати ініціали її власника, або ж першу літеру важливого слова. Підвіска у вигляді сердечка розповідає про любовні почуття, а кулон-замочок — це символ вірності. Доречі, саме такий виріб буде гарним варіантом корпоративного подарунку або презенту для близьких друзів.

Ладанки або кулони-ікони є оберегами. В них не менше символізмі, чим у натільних хрестиках. Зображення різноманітних біблійних сюжетів та образів святих виконується майстрами ювелірної справи з платини, срібла або золота. Особливо вишукано та привабливо виглядають ладанки, що мають інкрустацію з дорогоцінних каменів. Вони досить часто пропонуються в комплектах з сережками чи перстнями.

Медальйони і підвіски

Натільні хрестики є символічними для віруючого населення. Такі підвіски даються рідним людям та близьким, маленьким діточкам під час хрещення, онукам чи племінникам. При цьому, розмір виробу не має значення для естетики а «сили» захисного символу. Більш важливо тут вік та зріст людини: для дітей обираються маленькі хрестики, для дорослих — більш значні за розміром.

Вироби у формі знаків зодіаку представлені у дванадцяти різних фігурках. Носити такі прикраси бажають ті, хто вірить у сильну магію зірок.

Експерти інтернет-магазину Злато відмічають, що особливий статус надається кулону, що дарується під час заручин або весілля. Тут важливо пам’ятати не лише про естетичний бік прикраси, а ще й про магію, яка скривається у камінці. Розкішно, звичайно ж, виглядають діаманти, перли та топази. Але якщо планується витратити менший бюджет, варто дивитися на фіаніти та бурштини.

Також буде цікаво:   Как работает ивент агентство Прищепкин Event-Team