Сучасні підвіски та кулони, виготовлені із срібла, золота чи платини мають особливе «становище» серед модників будь-якого віку. Така прикраса завжди доповнюється спеціальним шнурком із атласу, шкіри, шовку або ж ланцюжком із аналогічного дорогоцінного металу. Вони зустрічаються не тільки на жінках, але навіть і на чоловіках.

Золоті кулони, які сьогодні пропонуються каталогами інтернет-магазинів та ювелірних лавок мають різноманітні геометричні та смислові концепціях. Експерти інтернет-магазину Злато звертають увагу на те, що обираючи таку прикрасу завжди варто дивитися на символізм золотого кулона, адже не кожна людина дотримується тих чи інших поглядів у житті.

Які бувають золоті кулони?

Підвіски

Смислове значення сьогодні дуже важливе для кулона. Виходячи із такої класифікації, вони бувають:

  • Літерами;
  • Символами;
  • Куланами-іконами;
  • Натільними хрестиками;
  • Знаками зодіаку;
  • Естетичними виробами, наприклад, у вигляді сплетінь ліній, фігур, кольорів, геометрії, інкрустовані дорогоцінними та напівкоштовними каменями, емальовані, на шнурках чи ланцюжках і так далі.
  • Ладанками.

Краса зі світу ювелірів: що означає кожен кулон

Літери та символи представляють собою сучасні прикраси з незвичайним тлумаченням. Так, буква кулону може означати ініціали її власника, або ж першу літеру важливого слова. Підвіска у вигляді сердечка розповідає про любовні почуття, а кулон-замочок — це символ вірності. Доречі, саме такий виріб буде гарним варіантом корпоративного подарунку або презенту для близьких друзів.

Ладанки або кулони-ікони є оберегами. В них не менше символізмі, чим у натільних хрестиках. Зображення різноманітних біблійних сюжетів та образів святих виконується майстрами ювелірної справи з платини, срібла або золота. Особливо вишукано та привабливо виглядають ладанки, що мають інкрустацію з дорогоцінних каменів. Вони досить часто пропонуються в комплектах з сережками чи перстнями.

Медальйони і підвіски

Натільні хрестики є символічними для віруючого населення. Такі підвіски даються рідним людям та близьким, маленьким діточкам під час хрещення, онукам чи племінникам. При цьому, розмір виробу не має значення для естетики а «сили» захисного символу. Більш важливо тут вік та зріст людини: для дітей обираються маленькі хрестики, для дорослих — більш значні за розміром.

Вироби у формі знаків зодіаку представлені у дванадцяти різних фігурках. Носити такі прикраси бажають ті, хто вірить у сильну магію зірок.

Експерти інтернет-магазину Злато відмічають, що особливий статус надається кулону, що дарується під час заручин або весілля. Тут важливо пам’ятати не лише про естетичний бік прикраси, а ще й про магію, яка скривається у камінці. Розкішно, звичайно ж, виглядають діаманти, перли та топази. Але якщо планується витратити менший бюджет, варто дивитися на фіаніти та бурштини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.