Всі знають, що бездоганний зимовий одяг для жінок і чоловіків це легкий, практичний, теплий ну і звичайно ж красивий і модний одяг. У наш час різноманітність зимового одягу настільки велика, що іноді дуже важко зрозуміти і визначитися, що ж купити, пуховик, куртку, плащ або навіть лижний костюм. І який утеплювач вибрати штучний або може бути натуральний. У більшості випадків прийнято вважати, що натуральність понад усе. А чи так це? Натуральний наповнювач, такий як качиний пух, і перо мають ряд позитивних характеристик.

У інтернет магазині, що вказаний за посиланням: https://tm-modus.com.ua/catalog/puxovik_zima ви можете купити пуховик, які складається на 80% стерильного качиного пуху і на 20% з качиного пера. Для верху використовується щільний, водонепроникний матеріал. Для підкладки використовується унікальна технологія Omni-Heat. Дана технологія дозволяє регулювати терморегуляцію, зберігаючи ваше тепло всередині за рахунок сріблястих точок, які відображають тепле повітря. Технологія Omni-Heat відводить непотрібне тепло назовні, що збереже вас від перегріву.

Таких, як легкість і теплостійкість. Але з появою нових технологій виробництва такими ж якостями володіють і штучні наповнювачі. І сказати більше, чоловічий і жіночий зимовий одяг, виконаний з синтетичного наповнювача часом бувають легше, тепліше і практичніше в обслуговуванні, ніж пух.

Виправши виріб, спробуйте його розправити, розклавши на сухий горизонтальній поверхні. Просто при вертикальному сушінні пух осідає вниз і забивається в куточки виробу. Після висихання за допомогою звичайної вибивалки для килимів ви можете швидко розподілити пух, збивши його. Невеликими і рівномірними поплескування пройдіться по пуховику. Через таку особливість пуховики і куртки з пуху роблять стьобані.

Який пух вибрати качиний або гусячий?

А ви помітили, що натуральний наповнювач це, як правило, пух водоплавних птахів. Пов’язано це з тим, що він не гниє і не видає запаху при взаємодії з вологою. Також якісним вважається лебединий пух, але невеликий мінус, що він в порівнянні з качиним і гусячим пухом має властивість втрачати тепло, незважаючи на те, що теж дуже легкий.

У той же момент пух гусячий або качиний значно дешевше і через це ціна на пуховик, куртку, жилетку буде значно нижче. За вагою такий пух трохи важче від лебединого, але так само чудово підходять для помірних зим.

Незважаючи на всі нюанси, пух лідирує серед наповнювачів, так як все ж має і безліч позитивних якостей як: легкість, теплостійкість і тривалий термін експлуатації при правильному зберіганні та догляді.

Також буде цікаво:   Вечеринка? Сыграйте в настольную игру!