Ви завели кішку? Готуєтеся привезти кошеня додому? Значить, ви напевно задавалися питанням, який корм краще для кішок. Зооіндустрія пропонує величезний асортимент сухих кормів різних класів, вологих консервів з неймовірними складами, які привертають увагу упаковками.

Найважливішим аспектом при виборі корму для котів є склад. Уміння правильно читати етикетку дозволяє вибрати найбільш підходящий раціон. Наприклад, в якості білка можуть використовувати м’ясні субпродукти, м’ясне або кісткове борошно, а також екстракт тваринного білка. У кормах з птиці це шиї, лапки, нерозвинені яйця і кишечник. Вони мають меншу поживну цінність і низьку якістю. Якщо ви побачили в складі напис «борошно з курчати», це означає додавання м’яса, шкіри, пір’я, органів і так далі. «м’ясне борошно» може бути приготовлене ​​з субпродуктів будь-якої тварини. На думку експертів, такі корми хоч і містять м’ясо, проте не дуже добре засвоюються організмом котів. Інгредіенти вказують у міру зменшення їх кількості в складі. У хороших кормах вказується відсоток м’яса та інших складових. При виборі рекомендуємо корм роял канин для кошек.

Існує кілька думок щодо включення субпродуктів в сухі корми для кішок:

  • У дикій природі вони їдять здобич повністю, тому для їх організму це цілком прийнятно;
  • Необхідно повністю виключати з раціону корми з включенням побічних продуктів, тому як виробники використовують інгредієнти сумнівної якості.

В даному випадку варто вибирати корма, в яких якщо й існують побічні продукти, то тільки тваринного походження і не додають зайві вуглеводи. Уникайте кормів з кукурудзою, пшеницею або соєю.

Ідеальним варіантом будуть беззернові корми, які відрізняються більш високою ціною. Якщо в корми все ж включені зернові, то кращим варіантом стануть рис або овес, тому як вони рідше викликають алергічні реакції і скачки рівня цукру в крові.

Корми, насичені великою кількістю вуглеводів, можуть привести до ожиріння і проблем зі здоров’ям у майбутньому. Анатомічно кішки є хижаками, їх організм погано перетравлює вуглеводи, що викликає ожиріння.

Як раціон для кота виробники пропонують консерви, які мають підвищену вологістю і насичують організм кота необхідною рідиною. Як правило, вони містять меншу кількість вуглеводів і різноманітних добавок. Наприклад, кішкам, які мають проблеми з нирками або кишечником, не рекомендовані сухі корми, які можуть погіршити стан здоров’я. В даному випадку на допомогу приходять вологі повнораціонні аналоги. Консерви прекрасно підходять в якості дієти для кота – вони прекрасно поєднуються з сухими кормами і благотворно впливають на організм.

Також буде цікаво:   Що буде модно цієї весни