Пляжний сезон закінчився, але це не привід обростати жиром і запускати себе. Зараз саме час підшукати фітнес клуб для комфортних занять в холодну пору року. Разом з фітнес клубом «Фламп» ми зібрали для вас корисні поради, які допоможуть знайти клуб, освоїтися в ньому, а також зрозуміти, що потрібно і чого не можна робити на тренуваннях. Звісно, якщо ви проживаєте в Харкові, то спортивный клуб Аура те, що потрібно вам.

Визначаємо цілі і знаходимо мотивацію

Як не дивно, починати варто ні з пошуку клуба, а з попередньої підготовки. Думки про те, щоб почати тренуватися, напевно відвідували вас в першу чергу, але ви чомусь так нікуди і не записалися. Ось з цим нам і потрібно розібратися.

Для початку ви повинні визначити свої цілі і знайти хороший стимул. Навіщо вам все це? Ви хочете набрати масу або, навпаки, схуднути, перетворивши жир в міцні м’язи? У будь-якому випадку важливо розуміти, що результатів не буде, поки ви дійсно не захочете змінитися. Мотивація допоможе вам не опустити руки у важкі моменти, які неодмінно будуть.

Якщо ви вирішили почати тренуватися просто тому, що здоровий спосіб життя зараз в моді, то, на жаль, навряд чи довго протримається. Запам’ятайте: вас обов’язково повинно штовхати вперед щось, чого ви щиро хочете.

Вивчаємо теорію харчування

Харчування – це дуже важливий момент для людини, яка піддає своє тіло фізичним навантаженням. І буде краще, якщо ви дізнаєтеся теоретичні основи ще до відвідування клубу.

Наш організм знаходиться в стані енергетичної рівноваги. Тому, щоб зрушити шальки терезів на ту чи іншу сторону, потрібно або менше споживати, або більше витрачати. Оскільки ми збираємося збільшувати активність за допомогою тренувань, потрібно скорегувати дієту і почати правильно харчуватися.

Вибираємо фітнес клуб

У будь-якому місті, навіть у найменшому, є кілька тренажерних залів. Щоб вибрати відповідний для себе варіант, потрібно враховувати кілька важливих моментів.

Головний критерій – це розташування і час роботи. Якщо доведеться вибирати між доступним клубом в годині їзди або дорожчим, але який знаходиться поруч з будинком, варто віддати перевагу другому варіанту. Чим ближче зал і чим зручніше туди добиратися, тим частіше ви будете з’являтися там.

Якщо піти на хитрість і знайти зал, розташований поруч з роботою або по дорозі додому, то замість простоювання в пробках ви зможете потренуватися.

Також буде цікаво:   Що таке БАДи і чи потрібні вони

Від розкладу роботи клубу залежить можливість тренуватися в зручний для вас час. Це можуть бути або ранкові години перед роботою, або вечірні після неї.

Комфорт в клубі, зручні роздягальні і чистий душ не менш важливі для ефективних тренувань. У залі повинна бути хороша вентиляція і кондиціювання, а в роздягальнях – сучасні шафки з надійними замками, де можна не боячись залишити свої речі.

Як вести себе в залі

Ви вибрали фітнес клуб, купили нову форму, і прийшов час першого тренування. Це відповідальний крок, не всім він дається легко. Однак боятися не варто. У кожному залі є свої правила, з якими потрібно ознайомитися.

Зазвичай в цьому питанні досить керуватися здоровим глуздом. Якщо тренажерний зал невеликий, завжди вітайтеся з іншими відвідувачами. Під час тренування не набирайте більше снарядів, ніж це необхідно для конкретної вправи, і не займайте чергу відразу на кілька тренажерів. Перед тим як змінювати ваги і перебудовувати будь-яке обладнання під себе, обов’язково переконайтеся, що на ньому ніхто не займається. При виконанні вправ не кидайте снаряди на підлогу, а після завершення не забувайте повертати їх на місце.

Що робити далі і як розвиватися

Після того як ви пережили перший похід в зал і трохи освоїлися, дуже важливо не забувати тренування. Регулярність занять – це запорука успіху, особливо на початковому етапі. Потрібно працювати над собою, не беручи ніяких відмовок, і результати будуть помітні вже через рік.

Якщо у вас є час і бажання самостійно шукати інформацію і експериментувати, то можна обійтися без тренера, але краще хоча б для початку скористатися послугами фахівця, який навчить вас азам і дасть відповіді на ці запитання.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам знайти хороший фітнес клуб для тренувань.